SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
"Rosyjska policja zastrzeliła 16-latka z Tatarstanu, który usiłował podpalić miejscowy posterunek policji i dźgnąć nożem funkcjonariusza. Chłopak wykrzykiwał przy tym "Allahu Akbar". Zdarzenie traktowane jest jako próba zamachu terrorystycznego."


Do niedawna mówiło się że: "Rosja to nie kraj, to stan umysłu". W tej chwili cała reszta świata to stan umysłu, a Rosja jest bodaj jedyna normalna.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
Skwituje krótko
Zabstyl ,Marian uwielbiam was czy to się z wami sprzeczam czy nie
Pzdr spadam
Btw "lewak " to jest imo cholernie dziwne określenie które tak naprawdę do niczego nie pasuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
bane158
Jacob2904
Ja tam lubię Konfederacje, to przeciwwaga dla lewaków. Za dużo się szerzy lewactwa w młodzieży, a tak to mamy w młodym pokoleniu sporo korwinistów ku chwale Ojczyzny!!!

A ja mam pytanie , takie "banalne " kim jest "lewak " ? Skąd to określenie !
- Komuniści (ci prawdziwi) imo , raczej nie
- Pisowcy imo także nie
- lgbt niby tak ,ale ci także , ani z pisem ani z Komunistami także za wiele wspólnego nie mają
Więc kim są te "lewaki" ?
- czy to są Kobiety protestujące ? Raczej nie
- czy to są Rolnicy ? Raczej nie
- czy to są przedsiębiorcy ? Raczej nie
Dziś protestuje po prostu Naród przeciwko PiSowi , a chociaż w jednych kwestiach z Konfederacja się zgadzam to w innych trochę mi ciężko ich popierać
Pzdr
Btw Jak to mówił pan Wołoszański "W polityce nic nie jest czarne ani białe ,są tylko odcienie szarości


Ogólnie to lewakiem nazwałbym kogoś kto ma lewicowy światopogląd i lewicowe poglądy gospodarcze: wysokie interwencjonizm państwa w gospodarkę, wysokie podatki, nacjonalizacja przedsiębiorstw, ogólnie własność państwowa > własność prywatna, rozdający socjal na lewo i prawo. W kwestii światopoglądowej jest za aborcją na życzenie, eutanazją, sprzeciwia się karze śmierci, chce jak najwięcej przywilejów dla mniejszości, wspiera multikulturalizm, LGBT, jest za nielegalną imigracją, staje przeciwko prawu własności itd. nie chce mi się już więcej tego wymyślać
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
zabstyl
Mógłbym mieć nawet 155 grunt że nie prawicowiec. Bo wtedy aborcja legalna do 950 tygodnia


No pewnie, że legalna, bo to nie człowiek, wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
Jacob2904
bane158
Jacob2904
Ja tam lubię Konfederacje, to przeciwwaga dla lewaków. Za dużo się szerzy lewactwa w młodzieży, a tak to mamy w młodym pokoleniu sporo korwinistów ku chwale Ojczyzny!!!

A ja mam pytanie , takie "banalne " kim jest "lewak " ? Skąd to określenie !
- Komuniści (ci prawdziwi) imo , raczej nie
- Pisowcy imo także nie
- lgbt niby tak ,ale ci także , ani z pisem ani z Komunistami także za wiele wspólnego nie mają
Więc kim są te "lewaki" ?
- czy to są Kobiety protestujące ? Raczej nie
- czy to są Rolnicy ? Raczej nie
- czy to są przedsiębiorcy ? Raczej nie
Dziś protestuje po prostu Naród przeciwko PiSowi , a chociaż w jednych kwestiach z Konfederacja się zgadzam to w innych trochę mi ciężko ich popierać
Pzdr
Btw Jak to mówił pan Wołoszański "W polityce nic nie jest czarne ani białe ,są tylko odcienie szarości


Ogólnie to lewakiem nazwałbym kogoś kto ma lewicowy światopogląd i lewicowe poglądy gospodarcze: wysokie interwencjonizm państwa w gospodarkę, wysokie podatki, nacjonalizacja przedsiębiorstw, ogólnie własność państwowa > własność prywatna, rozdający socjal na lewo i prawo. W kwestii światopoglądowej jest za aborcją na życzenie, eutanazją, sprzeciwia się karze śmierci, chce jak najwięcej przywilejów dla mniejszości, wspiera multikulturalizm, LGBT, jest za nielegalną imigracją, staje przeciwko prawu własności itd. nie chce mi się już więcej tego wymyślać


Czyli wychodzi że cały PiS z Kaczyńskim na czele są także lewakami, razem z ich koalicjantami , I to są książkowe przykłady lewaków które chcą uchodzic za prawaków i te lewaki nienawidzą innych lewaków czyli lgbt np czyli "cyrk na kołach"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek
zabstyl
Mógłbym mieć nawet 155 grunt że nie prawicowiec. Bo wtedy aborcja legalna do 950 tygodnia


No pewnie, że legalna, bo to nie człowiek, wtedy.


Wreszcie przyznałes że prawicowy to zeierzeta, będą z Ciebie ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
bane158
Jacob2904
bane158
Jacob2904
Ja tam lubię Konfederacje, to przeciwwaga dla lewaków. Za dużo się szerzy lewactwa w młodzieży, a tak to mamy w młodym pokoleniu sporo korwinistów ku chwale Ojczyzny!!!

A ja mam pytanie , takie "banalne " kim jest "lewak " ? Skąd to określenie !
- Komuniści (ci prawdziwi) imo , raczej nie
- Pisowcy imo także nie
- lgbt niby tak ,ale ci także , ani z pisem ani z Komunistami także za wiele wspólnego nie mają
Więc kim są te "lewaki" ?
- czy to są Kobiety protestujące ? Raczej nie
- czy to są Rolnicy ? Raczej nie
- czy to są przedsiębiorcy ? Raczej nie
Dziś protestuje po prostu Naród przeciwko PiSowi , a chociaż w jednych kwestiach z Konfederacja się zgadzam to w innych trochę mi ciężko ich popierać
Pzdr
Btw Jak to mówił pan Wołoszański "W polityce nic nie jest czarne ani białe ,są tylko odcienie szarości


Ogólnie to lewakiem nazwałbym kogoś kto ma lewicowy światopogląd i lewicowe poglądy gospodarcze: wysokie interwencjonizm państwa w gospodarkę, wysokie podatki, nacjonalizacja przedsiębiorstw, ogólnie własność państwowa > własność prywatna, rozdający socjal na lewo i prawo. W kwestii światopoglądowej jest za aborcją na życzenie, eutanazją, sprzeciwia się karze śmierci, chce jak najwięcej przywilejów dla mniejszości, wspiera multikulturalizm, LGBT, jest za nielegalną imigracją, staje przeciwko prawu własności itd. nie chce mi się już więcej tego wymyślać


Czyli wychodzi że cały PiS z Kaczyńskim na czele są także lewakami, razem z ich koalicjantami , I to są książkowe przykłady lewaków które chcą uchodzic za prawaków i te lewaki nienawidzą innych lewaków czyli lgbt np czyli "cyrk na kołach"

Masz rację. PiS gospodarczo ma bardzo blisko choćby do lewicowej Partii Razem. Zresztą w niektórych głosowaniach dotyczących gospodarki Lewica i PiS głosowali bardzo podobnie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
zabstyl
pilek
zabstyl
Mógłbym mieć nawet 155 grunt że nie prawicowiec. Bo wtedy aborcja legalna do 950 tygodnia


No pewnie, że legalna, bo to nie człowiek, wtedy.


Wreszcie przyznałes że prawicowy to zeierzeta, będą z Ciebie ludzie


Źle stawiasz znaki interpunkcyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze stawiam. To u Ciebie kuleje czytanie ze zrozumieniem. Więcej arkuszy maturalnych z polskiego proponuje a mniej codziennej modlitwy i śpiewania roty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiej Usyk - Chisora
całym sercem za Derekiem
( kurde żeby wyszedł na pełnej kvrwie jak w swoich najlepszych walkach )

Ewa Brodnicka no rozyebała system , straciła pas jeszcze przed walką , wagi nie zrobiła
kvrwa walka o pas mistrza świata WBO w Ameryce i nie zrobić wagi
(teraz mam ambiwalentne odczucia w zasadzie zawsze kibicuję Polakom ale jej by się należało za karę wpyerdol dostać , nienawidzę takiego podejścia to jest brak szacunku dla przeciwnika dla kibiców dla federacji dla trofeum i dla wszystkich którzy są zaangażowani w organizacje)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium