SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31499
zeszło ze mnie zupełnie , długo trzymało kvrwa mać , mam nadzieję że to był jednorazowy epizod związany z odstawieniem substancji wiadomych ... no a w najgorszym razie że będzie tak jak dawniej 2-3 dni i ok
tym razem 3 tygodnie mnie yebało ... no zobaczy się jak będzie

a tak zupełnie z innej beczki
ostatnio mam wrażenie "że zupełnie w życiu jestem nie na miejscu" że powinienem być gdzie indziej i robić coś innego

mam takie odczucie w zasadzie przeświadczenie że powinienem wstać i iść tylko nie wiem gdzie ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Aha to tak to rozwiązali. No to trochę lepiej, bo teraz nie zaczyna się od pyerdla tylko pewnie, gdzieś tam się będzie w lesie czaił, powinien spróbować kogoś innego zaatakować, powinni coś nowego dodać. Ty Bane w jakiej branży pracujesz, bo mówiłeś, że wolałbyś hajs dostawać i nie pracować, bo ci robota średnio pasuje (też bym w sumie wolał chyba).

Sepko, a powiem ci, że przestał na szczęście i ulga niesamowita, bo jednak zęby są strasznie wkvrwiające. Wolę mieć zwichnięty bark czy rzepkę niż żeby mnie ząb napierdzielał.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja w sumie jestem zaskoczony, że jestem w tym, a nie w innym. Nie sądziłem, że będę w tej dziedzinie robił co teraz robię.

A w jakim miejscu chciałbyś być Prosiak?
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
Ja to prawo i nieruchomości ,dlatego niejednokrotnie zabierałem głos w tych tematach
Btw każdy by tak chciał hajs( z 40 tysi by mi starczyło na miecha) zero roboty, treningi na 100 % i podróże i latanie po całym świecie i zero nerwów i pelnia szczęścia
Praca tak naprawdę jest marnowaniem życia , chyba że jesteś jakimś zayebistym naukowcem i to jest twoja pasja (wynajdywanie nowych rzeczy i np opantetowywanue nowych wynalazków ) i pozwala ci to się temu oddać w 100 procentach ale ja to raczej humanista jestem niż umysł ścisły





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-21 23:41:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
Prosiak ty raczej humanista i historyk jesteś tak jak ja


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-21 23:47:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31499
Jacob2904

a w jakim miejscu chciałbyś być Prosiak?


w zasadzie to nie wiem , jestem w trakcie rozkminiania , ostatnie przewartościowało mi się spojrzenie CV , jedno wiem na pewno ... to życie które teraz wiodę nie jest dla mnie
zawsze ciekawił mnie świat , jego różnorodność a zamiast w miarę możliwości go poznawać zwiedzać zamknąłem się w codziennym życiku i to jeszcze kiepskim , a dla ukojenia własnego nieudactwa i lenistwa sięgałem po %

sądzę że muszę ruszyć w świat , jak słynny Tułacz z Pacanowa ... na miarę moich możliwości
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31499
bane158
Prosiak ty raczej humanista i historyk jesteś tak jak ja


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-21 23:47:02


taaa ... humanista i historyk
raczej melepeta co trochę poczytał
na humaniste i historyka to ja mam za mało substancji szarej między uszami

ale dzięki bane za te słowa
miło siem mje zrobiło
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
QhuTaz
bane158
Prosiak ty raczej humanista i historyk jesteś tak jak ja



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-21 23:47:02


taaa ... humanista i historyk
raczej melepeta co trochę poczytał
na humaniste i historyka to ja mam za mało substancji

Ale tu panie kolego wystarczy trzeźwy , otwarty umysł , weryfikacja informacji z (różnych źródeł ) , i chęć poznawania różnych punktów widzenia i roznych opinii i ich bezstronna weryfikacja ,w miarę po swojemu oczywiście , więc humanistą i historykiem jesteś czy ci się to podoba czy nie pzdr i spadam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31499
no nic ... jak trzeba to trzeba

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie to mniej zp******u, a więcej szukania klientów co jest mega czacochłonne/kosztowne.
Wstałem dzisiaj o 7 rano, zasnąłem o 2 i tak jakoś się kręci na tym łez padole...

Prosiak ja też mam takie przeświadczenie, że powinienem być gdzie indziej... Będzie trzeba ruszyć we świat za niedługo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium