SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4658786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Choy wie czego siedza w tym ksw, zwlaszcza ze niektorzy nie sa mega gwiazdami, moze jakas stablizacje maja.

Ja tam do UFC pojde. Ale to za jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
może taka mentalnośc. Niska skłonność do ryzyka, lepiej siedzieć na pewnym. Czasami tak ludzie wybierają -> słabo ale stabilnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Steven0
Dj Paluch
Trzeba zostawać w PL e-ziomki nie rzucim ziemi ...


Ja to traktuję tak, że to nie ja porzuciłem PL tylko rząd mnie stąd wygonił.

W zakładzie fizjoterapii zarabiałbym w dzień tyle co tu w godzine także miałbym wybór mieszkać z mamą albo zrobić dziecko/i i tyrać za 1500zł. Rozumiem jak ktoś ma dobry fach/zawód i ma z 2500zł na rękę minimum żyjąc bez większych nałogów to jeszcze żyje na poziomie a w przeciwnym razie żyje jak DZIAD.


za ile mówisz życie na poziomie? 2500 na rękę? hahah
Polska to naprawdę dziwny kraj, tyle to wydałem w głupim Sopocie na wynajem lokalu na kilka dni + głupie przyjemności wcale nie wyszukane
o paliwie do drezyny nie wspominając

jak byłem w Anglii to samo auto widziałem za 300 funtów, ten sam rocznik, miało jedynie lekkie zadrapanie na drzwiach i już Angol sprzedawał...
powiem więcej: bardziej by mi się opłacało kupić tam i przetransportować się tutaj, przerobić układ aniżeli tutaj kupić... podliczając wszystkie koszty jest masakryczna różnica, o żarciu nawet nie wspominam bo tylko się denerwowałem, że nas doją z kasy na lewo i prawo a Angole mają za pół-darmo.

Teraz z kolei byłem w Szwecji to to jest jeszcze dziwniejszy kraj, muslimom to wchodzą w dupy dosłownie ze wszystkim... żyją jak pączki w maśle i nie pracują. Całymi pokoleniami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
z samochodami to bekowo strasznie. Na pewien pojazd musiałbym tutaj odłożyć 5 pełnych pensji, w Niemczech gdybym zarabiał takie rynkowe minimum to kupiłbym go za 2 pensje oczywiście J/W czyli kupując tam za euro w ich komisach


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2017-08-15 21:32:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Steven_99
z samochodami to bekowo strasznie. Na pewien pojazd musiałbym tutaj odłożyć 5 pełnych pensji, w Niemczech gdybym zarabiał takie rynkowe minimum to kupiłbym go za 2 pensje oczywiście J/W czyli kupując tam za euro w ich komisach



Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2017-08-15 21:32:32


generalnie Angole to głupole, przyjemni, użyteczni, głupi, szczęśliwi...
tam mają mentalność taką, że jeśli coś przekombinujesz to odbierasz komuś pracę. Dam Ci przykład mojego bardzo dobrego kolegi - wstawił sobie okna normalne polskie plastikowe otwierane wszerz a nie jak angielskie okna do góry. Zadowolony mieszkał sobie z nowymi oknami, zainteresowała się tym policja - głupi patrol, który przejeżdżał, bo zwrócili uwagę, że te okna znacząco się różnią od innych w okolicy zapytali o pozwolenie. On go nie posiadał. Policja skierowała sprawę do sądu , a sam sąd wyznaczył opłatę comiesięczna za użytkowanie okien - dlaczego? ano dlatego, że on w ten sposób zabrał komuś zarobek, bo przychodził Pan, który te okna myje angielskie, a tu z nowymi oknami Polak je może myć sam...co by było gdyby każdy takie pomontował? rynek w tej dziedzinie by się załamał. No absurd, ale takie tam właśnie mają podejście. Musiał je zdemontować, cofnęli wszystko (a właściwie przerwali) i przychodzi Pan i te okna myje za grosze...

tam większość ma pracę, bo zajmują się pierdołami, a jak ktoś nie ma tam pracy to już naprawdę musi być lewy albo nie jest tam żeby pracować, tylko sobie żyć na zasiłku
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Antek no racja nawet te 2500 zł to jest mało. Wgl beka, bo cena żywności w Anglii podobna jest do ceny żywności w PL w przeliczeniu tak samo benzyna i inne rzeczy.
Sprywatyzować wszystko, obniżyć podatki do minimum, wyj**ać tysiące urzędników i przede wszystkim zlikwidować social do 0 - skoro ja musze pracować to musi pracować każdy, jak kogoś nie stać na dzieci to niech ich nie ma. To są banały, to jest sprawiedliwość, której już nie ma za grosz na tym świecie.
Przecież w każdym innym okresie oprócz XXI wyśmianoby idee tych zasiłków, uznanoby to za niesmaczny żart.
Służba zdrowia to samo, teraz i tak każdy się leczy prywatnie.
Chyba idiota płaciłby tylko na emeryture dobrowolnie, spora część jej nie dożyje a ja chyba nawet nie chce dożyć, bo fajnie się żyje będąc młodym a nie staruchem.

Jak to Korwin dobrze powiedział, większość ludzi to idioci albo ćpuni czy degeneraci, którzy mają wyj**ane na politykę.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-08-15 23:49:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Postulaty z likwidacją zapomóg czy ograniczeniem biurokracji to były hasła brexit. Ciekawe jak Brytyjczycy poradzą sobie sami ze swoim splendid isolation. Już teraz wiadomo że o żadnym załamaniu gospodarczym mowy byc nie moze. Od lat jedna z największych pod względem obrotów londyńska giełda papierów wartościowych na świecie nie notuje bessy a milionerów wciąż przybywa. Nie oczekiwałbym jednak w najbliższej przyszłości zmiany kursu na bardziej liberalny. Już samo utrzymywanie z podatków królewskiego dworu przez obywateli dowodzi z jaką % konserwą mamy tu do czynienia. Paradoksalnie mogliby przecież mieć jedną solidną konstytucje jak na prawdziwą monarchie parlamentarną przystało zamiast bazować na X przeróżnych deklaracji począwszy od XVII w.
1

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie chce mi się żyć nie wiadomo ile, na starość mocno ograniczony przez własne ciało, w praktyce częściowo niepełnosprawny. Co do władz to i tak wygrają socjaliści, dwie partie wolnorynkowe KNP i Wolność raczej nie mają szans. KNP jedynie jak znowu wystartuje od Kukiza. KNP praktycznie jest bardzo mało znana i jakoś specjalnie się nie promuje, jakby zapytać przechodniów co to KNP to pewnie z połowa by nie wiedziała. Co do drugiej partii - Wolność straciła zaufanie, zwłaszcza po tym jak Wipler zdefraudował pieniądze fundacji Wolność i Nadzieja (https://wiadomosci.wp.pl/przemyslaw-wipler-kupowal-play-station-i-drogie-wina-za-pieniadze-darczyncow-fundacji-byly-posel-jestem-niewinny-6110464414554241a https://wpolityce.pl/polityka/335091-klopoty-wiplera-wiceszef-partii-wolnosc-z-donosem-w-prokuraturze-w-tle-defraudacja-nawet-100-tys-zlotych), wiceprezes fundacji złożył zawiadomienie do prokuratury widząc, że wcześniej jest coś nie tak, rok wcześniej skazany Wipler prawomocnie za wyzywanie policjantów i utrudnianie interwencji no i trochę się pogrążał choćby broniąc kiboli (kibol dostał gumową kulą, leciał w stronę przeciwnej drużyny, rozdzielała te drużyny policja kula trafiła nie tam gdzie trzeba i zmarł) https://www.wykop.pl/link/2528171/wipler-broni-kiboli-za-wbiegniecie-na-murawe-nie-powinno-sie-karac-smiercia/strona/2/ słabo mi się robi jak go słucham. Korwinowi też przydałby się lepszy PR. Rozyebau się KNP, znowu się żarli, a mieli całe 7%. Mieli poparcie młodych, ale niestety teraz oscylują w okolicach 2%.




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-08-16 09:16:15

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-08-16 09:18:13

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-08-16 09:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
No prosze Wipler, a tak wyzywal Kopaczowa od lawirantki, a sam kase zdefraudował... Mam wrazenie, ze w polityce to wszyscy po jednych pieniadzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak widzę naszą politykę i większość moich znajomych to mi się chce płakać. Ja: "Ty, wiesz co nasz parlament chce odj**ać", ziomek: "Nie wiem, mam to w dupie.". I tak jest z 90%. Jeśli nie interesuje ich prawo to jak wymagać, aby znali partie polityczne nie reklamujące się w TV i na bilbordach? Jeszcze ten j**any socjal PiSu, dzięki któremu prawdopodobnie mają następne wybory. A nawet jeśli to PO dojdzie do władzy to i tak nie cofnie zasiłków, żeby nie nastawiać ludzi przeciwko sobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium