SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
mój sompsiat , który się sprowadził do mnie do budynku tak mi przez domofon powiedział 1 raz jak się nie znaliśmy, a później tkaiego gentlemena udawał hihiihhi , ale ja pamiętałem , że jest inaczje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Umie ktoś z was jeździć konno? Jakiś czas temu zapisałem się na kurs jazdy i muszę przyznać, że to ogromna zajawka i przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
kvrwa
no wszyscy robio fajne rzeczy
ino nie ja ...
ide do roboty zara , o i tyle z fajności
do dupy

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
ja dzis w kolchozie tylko 5 godzin bo pierun yebnal i prundu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
to tak jak ja Prosiak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
takie coś robię tylko że mi trochę gorzej idzie a wcześniej gniazdo os zlikwidowałem
powiem wam że coraz mniej bawienie praca fizyczna typu coś zrobić naprawić kiedyś nawet lubiłem a teraz coraz bardziej mnie to fkvrwia



bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Hehe no budowlanka nic przyjemnego, chyba że ewentualnie robi się to za kasę


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-07-27 14:47:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja kiedyś siedziałem na koniu jak byłem mały i w sumie spoko było, ale to jak miałem z 6 lat chyba i wtedy koń to mi się wydawał w chooy ogromny.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
To się na jakąś sekcję sportową/hobbystyczną zapiszcie Prosiak i Pilek, to będziecie mieli coś fajnego. Tylko nie wiem jak z czasem stoicie.

W budowlance kasa trochę większa. Ja to robiłem 5 lat temu w tych konstrukcjach z drewna za 14 zł na rękę za godzinę, co dla studenta nie było kiepską kasą, teraz to słaba kasa.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
no z czasem to ja leżę a nie stoję , leżę z dupą do góry odkryty całkiem także słabo w tym temacie

no ale kto nie pracuje z biedą randkuje

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato