SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to lipa Dremor.

Kurde muszę bardziej pewne rzeczy wprowadzać w życie, bo niektórych rzeczy się uczę, a nie ma efektów w praktyce. Ma już pomysł na projekt.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
k***a skończyłem dział basic html i basic css i chciałem se jeszcze dodatkowo pooglądać taki kurs na youtube z basic html, żeby to sobie utrwalić, a tam gość robił basic html i bardziej zaawansowany css i straciłem kvrwa czas, bo mi później nie wychodziło to w tym css, mimo że html był dobry.
I wróciłem do freecodecamp i kontynuuje css, bo tam to fajnie idzie po kolei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Dremor
Ja także nawet planche nie próbuje , bo chyba by mi się nadgarstki rozsypały
Imo jedna z trudniejszych pozycji w sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mi się ta pozycja z 4:59 wydaje dość trudna, nie chodzi nawet o giętkość kręgosłupa, ale utrzymanie się w takiej pozycji


Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ja to nie wiem czy wogóle ktoś nieukierunkowany od dziecka pod taki trening dałby radę to zrobić, imo niewykonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Predyspozycje + praca...ale talent konieczny. Moja luba trzaska jogi bardzo dużo kocha to i naprawdę potrafi dwa razy dziennie plus praktyka online z kimś tam itp.

Ktoś by powiedział, że dzięki temu jest świetna, ale to byłoby niedopowiedzenie imo, bo ona ma duży talent bardzo. Pozycje lotosu zrobiła bez żadnych treningów np...

Tak więc to zawsze będzie dużo pracy + dużo talentu. Powiedziałbym wręcz, że osoby które mają talent i są pracowite mają najlepiej bo szybko widzą efekty i są tym zmotywowane.

Pilek, odpowiadając - na co dzień jestem po prostu sztywny... i to też często wplywa na sztywność psychiczną xD Czasami jak się porozciągam porządnie i mam jeszcze dużo siły to jak inny człowiek się czuję. A jak nie to każdy skręt, skłon i wyprost to coś co podświadomie unikam.

Jak się jest napiętym caly czas to też się męczy szybciej itp. Powiedziałbym, że to taka upierdliwość o której czasami się zapomina, a czasami jest mega irytująca. Nienawidzę stać np, muszę się ruszać, albo siedzieć, albo leżeć. Dlatego w domu i mieszkaniu głównie leze i siedzę, kiedy inni dyskutują na stojąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Z tą pracowistością i talentem się zgodzę.

I w ramach ciekawostki powiem, że Soszyński mówił o Jonie Jonsie, że on jest leniwy i co najważniejsze trenuje lekko, bo mu się nie chce i woli imprezki.
Wyobraźcie sobie co by było jakby zaczął naprawdę ciężko trenować, jak teraz robi chłopów trenując na pół gwizdka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jakby trenował ciezko to bylby gorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Firana zahabi twierdzi, że na tym to polega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Czyli jednak nie zawsze talent+ciężka praca to będzie klucz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium