SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
z tą gramatyką to jest tak że jak kupuje jakieś repetytoria czy tego typu książki to to jest chvj wielki

jakieś takie nieżyciowe nie podejściowe bardziej zniechęcające

na ten przykład instrukcja zakupu parasola w najbardziej skomplikowany popieprzony sposób jaki tylko chyba autorowi udało się wykombinować

a ja się chcę uczyć szablonów wypowiedzi żeby potem poprzez kombinacje tworzyć całe spójne wypowiedzi

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jednak polecam kupić se repetytorium z podstawową gramatyką i przerobic z góry na dół, kupić zeszyt i wyciągnąć z tego esencje, samemu notatki pod siebie zrobić, jutro wrzuce fote takie dobrego repetytorium które trafi nawet to tzw "kurvy umysłowej"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Prosiak mogę podrzucić ci coś do angielskiej gramatyki później, według mnie dość fajna sprawa jak podstawy ogarniasz. Ale to na PW bo illegal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
nie no ... jako tako to się dogadam
... że się odniosę do twojej analogi młotka czasem nawet pięścią tego gwoździa wbiję a młotkiem się po głowie podrapie ale robota zrobiona

jednak taka angielszczyzna dobra jest w knajpie na zakupach w tego typu sytuacjach ale jakbym chciał porozmawiać z kimś mądrzejszym na trochę bardziej złożony temat to już Golgota

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
ostatnio zadałem pytanie tutaj , chyba zostało potraktowane jako forma żartu ale pytam poważnie interesuje się któryś z kolegów bardziej zaawansowaną turystyką bushcraft trekking outdoor survival ?

od jakich trzech czterech lat gdzieś z tyłu głowy chodził mi pomysł żeby się wybrać na jakiś tydzień w góry ale rozumiecie tak po prostu w góry z plecakiem ekwipunkiem i tyle

w 21 pewnie się wybiorę w sierpniu we wrześniu w końcu ... oczywiście jeżeli nic się nie spieprzy bardziej niż teraz
bo to teraz takie czasy że nic nie wiadomo

jestem na etapie kompletowania sprzętu i pierwszych prób terenowych u siebie
na "działce"

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to nie ale mam kolege co z buta śmignął na sycylie, ale to chyba jednak inna para kaloszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bracia samcy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
no zdecydowanie inna liga
ja to bardziej taki urlop zupełnie bez ludzi na łonie przyrody
tylko ja to poziom easy medium-easy
taka konkretniejsze rekreacja

natomiast z buta z Polski na Sycylię przez pół Europy no to już jest level hard

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
zabstyl
bracia samcy xD


faktycznie brzmi tak trochę
po "brukselsku"

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium