SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No nie dziwie ci się zabstyl. Sam nieraz chciałem zadźgać niejednego. Dźgać raz po raz albo tak je*ac bejsbolem skur*ysyna na ziemi i łamać kości. Człowiek jest grzeczny, a tu nagle ktoś ci wyjeżdża. A tak zazwyczaj i tak jakichś problemów nie mam bo ludzie wokół niekonfliktowi, nietrenujacy i suchoklatesy.

Trener jest słaby psychicznie i tyle. Nauczyciele to samo. Ja ze studentami na ćwiczeniach zawsze trzymam dystans, odpowiednią mowa ciała, intonacja, konsekwencją i za niesubordynację kara. Zresztą studentów łatwiej jest trzymać w pionie, bo możesz mu tam dać niezaliczenie itp i z głowy w takiej gimbazie, gdzie niektórym patusom wszystko lata koło chvja jest ciężej, więc nigdy nie chciałem uczyć w szkole. Ja nienawidzę jak mnie ktoś nie szanuje.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
grind

Dzisiaj to małe grono docenia umiejętności przemocy i mało jest kobiet, które to lubią. Nic wciąż są rozumne niewiasty wiedzące,że facet ma.byc silny i się dobrze nap*****lac-poza innymi przymiotami oczywiście.


Mi się wydaje że około 90% hetero kobiet to lubi, tylko po prostu lesbijskie feministki w ostatnim czasie mocno doszły do głosu i mają duży wpływ na pop kulturę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj też sie zgodze z Puarem jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to zdaje sobie sprawę, że moim problemem jest to że nie umiem się odezwać, postawić. A z drugiej strony jak taki byk się do mnie dowala, to jak mu odszczekne, to no jest większy ode mnie trochę, także, zarobie po ryju i tyle z tego będę miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż Grind sie obraca jednak w innym towarzystwie wiekowo niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się stresuję nawet podczas normalnej rozmowy z kimś spoza rodziny, a co dopiero jak ktoś na mnie drze ryja i grozi. To wtedy paraliż totalny, po prostu siedzę cicho i czekam aż mu się znudzi. Wiem że to głupie ale innego sposobu nie wymyśliłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Broń sobie załatw, nie trzeba być do niej silnym. Ktoś cię napada a nie chcesz się bić to musi się liczyć z konsekwencjami

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja w szkole jakoś problemów nie miałem. O dziwo najfajniej było w gimbazie, a sporo osób narzekało na gimnazja. Ja zawsze starałem się być ok, ale jeszcze kiedyś coś odyebie

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W szkole broń? Słabo. Teraz to się tym nie martwię bo do szkoły nie chodzę ale pewnie do niej wrócę. O ja pierdyle to jest chyba jedyny plus chorowania, że nie muszę chodzić do tej zakichsnej budy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Też miałem to samo co Wy Panowie z agresją i przemocowymi rozwiązaniami. Niestety to strasznie uzależnia i trzeba bardzo uważać, bo w pewnym momencie można mieć problem, żeby zawrócić z tego i chxj wie co będzie. Niestety, ale konsekwencje prawne mnie odstraszają od takich sytuacji.

Panny starsze tego nie lubią, bo uważają, że to przywilej młodzieży, a nie dorosłego mężczyzny. Niestety, ale w pewnym wieku są inne wymagania i priorytety, a agresje powinno się realizować w ramach zdobywania wysokiej pozycji społecznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium