SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
shooto
No to mamy tydzień eldorado, wystarczy tylko pilka i zabstyla podkvrwic


To samo pomyślałem, że będziecie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
kuhwa... jak to przekalda się na wszystko skoro mnie faceci nie lubio właśnie za to, że jestem od nich bardzije pszystojny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Ty powinieneś być myślicielem, który se żyje z dnia na dzień i ludzie mu coś do jedzenia przyniosą, a to trochę pieniędzy dadzą itp jak na filmach rozumiesz


no rozumim ... taki lepszy lump
znaczy się ... no może to nawet i fajnie by było tylko co ja bym mógł "wymyślać" jako taki "myśliciel" , no bo przecież czymś bym musiał błysnąć żeby ludzie sypnęli groszem albo niedojedzonym serdelkiem uraczyli
no i widzę jeszcze jeden minus twojego planu klimat , w Polszy klimat raczej nie sprzyja takim profesją , gdzieś tak od października do kwietnia a nawet do maja ooo to ciężko Panie ciężko

ale nie powiem zastanowię się i rozważę taką ścieżkę kariery , szczególnie jak nie wypali żaden plan który obecnie realizuje
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A tam pyerdolicie, że na wszystko większość miliarderów wygląda słabo, Musk, Bezos (łysy manlet), Gates (nerd), Zuckerberg (rudy żyd) czy w polityce jakieś kartoflane mordy typu Kaczyński.

No, ale zgodzę się, że o wygląd warto dbać. Ja bym przede wszystkim zadbał o odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej, bo w przypadku bab widzę, że mało mi się podobają te, które są spasione, a potem kombinował resztę cech. Ale chvjowo jest po części wyznawać Blackpill, bo na wstępie zakładasz, że praktycznie nic od ciebie nie zależy, więc nie warto dbać o własny rozwój, bo po chvj jak i tak wygląd o wszystkim decyduje i się nie rozwijasz.

Ja bym rozwijał wszystkie cechy wygląd, kasę, status, charakter.

Chociaż jak piszesz Zabstyl, że wystarczy być w miarę przystojnym to spoko, bo w sumie u mnie zdarzało się, że siębaby łąsiły, więc chyba nie jest u mnie tak źle, ale na pewno jakimś TOPowym gościem nie jestem. Chociaż nie wiem czy pewnych znajomości nie pociągnąłem dłużej, sam już nie wiem.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-07-24 23:30:01

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chciałbym być sarmata rozumiecie magnatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pracujesz dzisiaj żaba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
żeby coś robić coś się starać to trzeba widzieć jakiś sens w czymkolwiek ... a ja nie widzę go w niczym
wszystko chvj wszystko marność wszystko minie jak wariata sen

jedyna rzecz która mnie "motywuje" to moja ciekawość i moje "chcenie" oraz świadomość że jeżeli mam ochotę na coś najpierw muszę pozapyerdalać żeby zdobyć środki i mieć sposobność zrealizować swoje "chcenia"
jednocześnie zdaję sobie sprawę że jest to wszystko palcem na wodzie pisane i nie ma żadnego znaczenia żadnego sensu

obiektywnie patrząc nasze życie nie ma żadnego sensu i żadnej wartości czy to zwykłego lumpa czy króla , jednak człowiek jako istota myśląca nie mógł się z tym pogodzić , zwariowałby żyjąc z taką świadomością więc ludzie/ludzkość nadała swojemu istnieje swojej bytności na ziemi
i swoim poczynaniom "sens" poprzez wiarę w Boga/Bogów czy inne siły , poprzez jakiś misje dziejowe , szerszenie cywilizacji i postępu (jednej z wersji oczywiście tej najlepszej w swoim przekonaniu bo inne już takie dobre nie są bo jak mógłby być skoro nie są nasze ?)

a wszystko to rozwieje wiatr historii
śladu po nas nie zostanie pamięci bo nas nie zostanie bo i kto miałby pamiętać jak nikogo nie będzie

jednak póki tu jestem (o ile jestem ... no ale to już zupełnie inne rozważania) to będę robił to co w mojej mocy żeby było mi tu jak najprzyjemniej a i innym niekoniecznie gorzej z mojej przyczyny

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Widzę koniec w początku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium