SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Komentarze rozwalają system xD

- Who gives a shit?
- Yoel Does
- Thank you.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
zabstyl
Jak przestaje robić grappling to mnie kark nakurvvia, że nie moge długo bani trzymać w jednej pozycji


Bardzo możliwe, że nagromadziłeś sporo punktów spustowych, dlatego jak używasz często to nie czujesz, ale jak jest przerwa to napyerdala.

Poszedłbym do dobrego fizjo - może Ci ładnie to naprawić.

Polecam tego typa:

https://www.znanylekarz.pl/pawel-sakowicz/fizjoterapeuta/warszawa#address-id=[910399]

Byłem u naprawdę wielu, ale ten ma dobre podejście - gruntowny wywiad i metody takie jakie bardziej z USA mi się kojarzą. Zwraca uwage na balans sił mięśni i to naprawia.

U mnie np złagodził mocno dysbalans lewa strona do prawej, po prostu uaktywnił mięśnie które były zastane trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dzisiaj dobry obiad: filet z piersi z kurczaka + kasza jęczmienna + sałata + piwerko za przeniesienie lodówki. Ehh to jest życie.

Fajnie jakby przez cały październik była taka pogoda jak dziś.

Yoel może chciał pierdnąć, ale za mocno parł i poszło z gruzem. W sumie nieważne, bo to i tak mój ulubiony zawodnik, ale też nie patrzę na niego bezkrytycznie, bo upominałem go za niezrobienie wagi.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-10-01 17:17:54

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
średnio ...
ponuro w okolicach Odzi i wiater , ale ciepło nawet ...
kurła ja bym se zapadł w sen zimowy do kwietnia ... albo wyebał do Faro
( dla mniej obeznanych z gejografią koleguh ... Portugalia , przy Afryce )
zawsze ciepło , ocean , kraj katolicki
owoce morza , wino
ehhh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
U mnie dziś było fajnie - słonecznie i 20 stopni

Ja w wielu miejscach ciepłych nie byłem. Kraje, w których byłem to: Słowacja; Czechy; tylko przejazdem były to Francja, Holandia, Belgia, Niemcy; Wielka Brytania; Włochy. Właśnie tęsknię za Sardynią, zayebiście tam było. Niby 35 stopni w dzień, ale wilgotność powietrza nieduża i źle nie było, a tam wszędzie klimatyzacja. Morze zayebiste i ciepłe.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
BlacCat
8 lat to panie kochany prawie dekada
faktycznie tompnięcie ... był taki przytomny jegomość jako "element" stały codzienności i nagle pstryk i znikł
pozornie niewielka zmiana jednak definiująca rzeczywistość od nowa

ja też zdycham ... ide na zwolnienie
pilek być dzielny ... słyszysz być dzielny
możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie jeszcze nie, długo nie





Dla mnie 8 lat a on pracował tam.wlasnie dokładnie 10. Dekadę. Dorobił.sie tam żony ,domu i dwójki dzieci Owocny czas dla niego.
Wyp*****la, bo chce pracować w okolicy domu i będzie jeździł w patrolu. Ale nie interwencyjnym, tu tego nie ma, samemu. Po prostu do alarmów, otworzyć zamknąć, skontrolować obiekty czy cięcie śpio.
Dla mnie to prawie żałoba, bo od 3-4 lat jest syf, ale żeśmy to w dwójkę trzymali. Sam nie chcę. Może i dałbym radę ale nie zamierzam.

Kuruj się przyjacielu, jak masz chorobowe to prawie jak urlop. Czytaj, relaksuje się, w spanie siedź. j**aj tego cebula, niech sam stoi na szopingu.
Ale.mam.nadzije,że to tylko zwykła grupka a nie nie poważniejszego?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Odnośnie kontuzji jak wyżej Piłek, to wszystko wychodzi jak przestajesz trenować.
Między innymi dlatego.w końcu wróciłem do treningów, bo wszystko mnie nap*****lalo, nawet dłonie od lat bicia w ciężki worek. Teraz czuję się lepiej.

Już w ciągu poszło 230 przy 106 kg wagi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
O Prosiaczku! Masz teraz czas w Gothica zagrać! Musieli trzeba raz w roku przejść przynajmniej 1 i 2 Noc kruka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przechodziliście Gothica 2 noc kruka magiem? Trzeba się nieźle nalatać po mikstury i zioła na manę na początku, ale potem się robi masakrę (śmiertelna fala)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie magiem nie, ale może spróbuję

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium