SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak, bo po prostu chciałem z nią jeść wspólne posiłki kiedy się da. Oprócz tego chciałem dobrze wyglądać bez koszulki zawsze - a to zmotywowało do szukania przyczyn retencji wody. No i po trzecie chciałem być w pełni sił. To jeszcze jest w trakcie rozkminy - bywają dni że jestem zbytnio ospały itp. Jednak to co chyba jest tego przyczyną to po prostu częstotliwość treningów. Ja jednak musze robić co dwa dni, bo te moje siłowe treningi są bardzo intensywne i nie chcę ich zmieniać.

Teraz nie robię żadnego konkretnego planu - to sie nie sprawdza w obecnym etapie mojego życia Najczęściej robię parę wielostawów i parę rozciągań między ćwiczeniami lub pod koniec ćwiczeń. Do tego zapasy raz w tygodniu - tak, wiem że to żadna częstotliwość wręcz żałosna. Chcę uderzyć 2 razy w tygodniu, ale muszę najpierw dograć inne rzeczy.

Przedostatnio np robiłem obwód

Podciąganie
Dipsy
Cossack Squat

potem rozciąganie - wyprost piersiowego, jakieś rozciąganie boczne, jakieś rotacyjne itp

A dzisiaj np

Lat Pulldown (takie tam izolacyjne, ale fajnie wchodzi)
Side Plank na jednej nodze
Biceps - stare dobre uginanie siedząc
Pike Push Ups - geniusz ćwiczenie, to jedne z tych ćwiczeń które daje mi najlepszy wygląd na pompie, chyba głównie dlatego że pompuje mocno przód barów i górę klaty, wygląda się po tym kosmicznie - polecam
Arch Back Rocks - tez zaj**iste ćwiczenie

I takie 4 obwody a pod koniec jakieś rozciąganie.

Tylko to rozciąganie zawsze jest i nie olewam tego, najczęściej rozciągam obręcz barkową, bo tego najbardziej potrzebuję. Idealnie powinno się robić między ćwiczeniami - żeby robić ruchy na odpowiednio ustawionych mięsniach i stawach. Ale dzisiaj nie mam czasu, bo to niestety jest dłuższe i bardziej wyczerpujące - prawda jest taka że jak się porządnie robi rozciąganie, to potrafi zmachać bardziej od ćwiczenia typowo siłowego, ciało nieraz musi użyć większej siły do pokonania oporów własnych przykurczów niż do przeniesienia ciezaru z punktu A do B.

Chodzi mi o to, że wreszcie osiągam balans o którym tyle pyerdoliłem,a którego nie uskuteczniałem Dalej są jest dużo do naprawy, zbyt długo siebie oszukiwałem w pewnych kwestiach psychicznych (generalnie jestem mało otwarty a jak jestem to nie jest to naturalne tylko zadaniowe), ale jestem dobrej myśli.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to z kalisteniki to sie prawie nauczylem handstandu z frog stanca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
zabstyl
To dawaj fote aktualnej formy


E tam, myślę że nie wygląda to lepiej niż ta co ostatnio dałem. Jak będę widział że będzie to fajnie wyglądało to wstawie. Wtedy co wstawiłem fotkę tutaj ostatnio, to byłem w idealnym etapie rozpoczynania redukcji (2-3 tydzień) i zauważyłem że wtedy zawsze wyglądam świetnie i świetnie się czuję. Pewnie to wynika z tego że schodzi woda, hormony dalej są na świetnym poziomie, mięso pełne glikogenu itp. Niestety na takim etapie nie można być cały czas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No to bardzo dobrze.
Równowaga chyba mnie nie jest pisana. Już przestałem jej szukać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale Ty Grind się zrzygałeś przez sam wygląd czy zapach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wygląd.
Do zapachów to chyba za daleko byłem, w sensie czysta laska ogólnie.
Leżała na plecach a ja decydowałem żeby przejść do rzeczy, i kliknąłem tak niżej na łóżku żeby jej ściągnąć dżinsy i resztę.
To miałem głowę na tej wysokości mniej więcej. Pociągnąłem w dół i zobaczyłem co zobaczyłem.
Nie miałem czasu na opanowanie się, paw poszedł na jej cały brzuch
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No dziwne bardzo, mnie to nigdy nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Ciekawe skąd u Ciebie taka reakacja na coś co jest naturalne. Przecież 100 lat temu byś nie mógł się sexować nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale teraz nie jest ani powszechne ani naturalne jak dla mnie.

To jest ektremalnie obrzydliwe.

Może.jeszcze owłosione nogi i pachy, w końcu to naturalne.

Nie na mój żołądek.

Wychowałem.sie na magazynach z ładnie wygolonymi c****mi, co najwyżej paseczek, i jakoś wszystkie dziewczyny wtedy skądś o tym wiedziały i same preferowały golenie.

Jakbym się wychował na owłosionych nogach i pachach u kobiet to pewnie bym nie mrugnął

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A najgorsze było, że laska nie wyglądała na taką, więc się nie spodziewałem.

Jakbym się spodziewał to bym z nią nie szedł do domu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Owłosione nogi i pachy też Ci nie przeszkadzają bo to naturalne?

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium