SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To co żeś ostatnio zrobił Puar po pijaku i czy lubisz spożywać alkohol?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pewnie że lubię spożywać alkohol, ale dla fazy a nie dla smaku


Zmieniony przez - Puar w dniu 2020-07-31 17:24:18

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kolega z podwórka pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Niegocin
Ale się chłopaki coś słabo dziś czuję.
Od środy boli gardło, a dziś łeb napierdziela, osłabienie i jakieś rewolucje żołądkowe.
Chyba przyszedł już czas na mnie.


Covid jak w morde

Zartuje pewnie grypka, nie jest to zadkosc w lato

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Prosiaczku to elegancko. Pelno jest w yt na temat treningow z uzyciem wlasnego cielska
Bronsona widzialem, film zryty ale wiem jak chcesz wygladac. Hardy generanie ma dobra sylwetke jak forme zrobi. Kaptury zaj**iste, moja ulubiona czesc ciala ogolnie to kark i kaptury

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mnie rozj**ała scena imrpezy w psychiatryku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ciekawe czy kiedyś tego typu rekordy zostaną pobite. Marita Koch z NRD 47.60, żadna nawet się nie zbliżyła do tego rekordu



Choć tak naprawdę powoli mówi się o dopingu genetycznym. Kto wie czy w przyszłości np. takie Chiny nie zrobią takiej sprinterki, która będzie w stanie pobiec jeszcze szybciej.

Np. tacy Jamajczycy mają o wiele lepsze geny, jeśli chodzi o sprint. Tak samo budowa ciała Phelpsa, jeśli chodzi o pływanie

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
na tvp sport leci gala mma RWC

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Jacob2904
Ciekawe czy kiedyś tego typu rekordy zostaną pobite. Marita Koch z NRD 47.60, żadna nawet się nie zbliżyła do tego rekordu



Choć tak naprawdę powoli mówi się o dopingu genetycznym. Kto wie czy w przyszłości np. takie Chiny nie zrobią takiej sprinterki, która będzie w stanie pobiec jeszcze szybciej.

Np. tacy Jamajczycy mają o wiele lepsze geny, jeśli chodzi o sprint. Tak samo budowa ciała Phelpsa, jeśli chodzi o pływanie

Panią Koch pokonała kiedyś nasza Irena Szewińska na 400 m o ile pamiętam chyba w 77 roku
A co do genow to jest trochę dydkusyjne ja tam jakoś średnio w to wierzę
https://sport.tvp.pl/33996589/nie-jestes-kobieta-kto-skrzywdzil-klobukowska 
Słyszałeś o Ewie Klobukowskiej która została w paskudny sposób ograbiona i skrzywdzona ze swoich dokonań i wyników sportowych ? Złamali młodej dziewczynie karierę i Życie , To jest 100% Kobieta dlatego ja pyerdole "naukowców" i ich dyrdymaly bo często pyerdolą głupoty



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-07-31 22:04:52
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium