SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Janek jest trochę jak Shogun, olewa obrony przed obaleniami i wstawanie. Ma dobre double leg i stójke, ale rezsta kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Odkąd baby rządzą światem to tylko uroda się liczy. Ciekawe dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no i jeszcze pasek dopasowany do spodni i kawały dobre żebyś opowiadał i nie zaszkodzi przy tym być bogatym

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dłuży mi się ta niedziela. Muszę więcej odpoczywać to czas będzie szybciej leciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no faktycznie
należałoby z większym uszanowaniem traktować czas , tego zasobu się nie odnowi nie kupi nie wymieni można go jedynie dobrze wykorzystać a człowiek niestety bezrozumie często trwoni go bez należytego szacunku , no przynajmniej ja , chociaż ostatnimi czasy więcej przywiązuje do tego wagi może z powodu prozaicznego ... zacząłem kwaśnieć
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jestem mega zawiedziony swoją rodziną. Najgorsza ekipa mi się trafiła, gorsza niż spamowa, więcej afer i kłótni i obrabiania dupy na miesiąc niż tutaj od początku spamu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ludzie potrafią ostro wkvrwic niestety. Mam nadzieję, że u ciebie Piłek będzie lepiej. U mnie jest tak z promotorka ostatnio, dzisiaj miałem rozmowę i średnio poszło, ale i tak chuy z nią ona powoli staje się przeszłością.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
W neidzielę ? Nie mogła baba się skontaktować z TOba w normalny dzień? Grubo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Niestety, ale jest trochę yebnięta, niepotrzebnie jej pisałem, że w niedzielę też chodzę do zakładu, żeby jak najszybciej skończyć doktorat, u mnie w zakładzie ogólnie jest burdel jak skvrwysyn. Badania nadzoruje promotorka, która od 15-20 lat nie programuje ani nie używa metod modelownia molekularnego. Doktor, który jest promotorem pomocniczym w ciągu prawie 4,5 roku był u mnie w pokoju jeden raz, żeby sprawdzić jeden program, nie przyszedł, żeby sprawdzić parametry w jaki sposób modeluje błony, a tak zawsze trzeba do niego iść i jakieś propozycje, żeby przyszedł i żebyśmy coś sprawdzili dokładnie razem, kończą się porażką. Nie wiem czy kvrwa dobrze zrobiłem, że poszedłem na ten doktorat. Na uczelni pensja 200 zł wyższa niż minimalna krajowa (asysten bez dr to jakieś 2900 zł na rękę). Jak się dostanie stopień dr to pensja wzrasta do 3200-3300 zł na rękę na etacie asystenta. Połowa doktorantów się wykruszyła. Nadgodzin od chvja. Brakuje 2 pracowników na pełen etat, a ogłoszenie wisi od pół roku, nawet się kvrwa nikt nie zgłosił, chyba musiałby być upośledzony, żeby jakiś bioinformatyk z dobrą znajomością Pythona, R i chyba tam nawet Javę kierownik zakładu wsadził do tego ogłoszenia poszedłby robić w tej chvjni za około 3000-3500 zł.

Ehh... mogłem kvrwa iść do IT po magisterce, ale się za późno za to zabrałem niestety, a trzeba było trzepać projekty albo pójść na doktorat, brać hajs za stypendium i wyłożyć lachę na doktorat, robić projekty i uderzać do IT wtedy wleciałoby i stypendium i hajs za pierwszą robotę, ale gdyby człowiek był mądrzejszy.




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-01-22 23:26:50

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-01-22 23:28:02

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-01-22 23:34:12
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium