SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
QhuTaz
Puar
nie no może nawet na Ukrainę nie najadą, zobaczymy


oby , ale jak nie teraz , nie dziś to może jutro ...

to już najostatniejszy dzwonek
NATO już się powoli rozwiązuje , środek ciężkości polityki światowej to już dzisiaj nie Atlantyk tylko Pacyfik I Ocean Indyjski
i tam USA musi kierować i siły i zasoby bo tam rosną i Chiny I Indie nowe mocarstwa które to wracają na "należyte" im miejsce w hierarchii światowej
zresztą NATO to Stany i W.Brytania i niby Francja i jaski oni mają interes ginąć za jakieś egzotyczne państewka ?
ich i tak nikt z oczywistych względów nie zaatakuje ... a my znowu zamiast korzystać z "sytych lat" i się zbroić i bogacić w myśl zasady "si vis pacem, para bellum" to nasi politykiery łasili się do "zachodu" i za poklepanie po plecach i posade burgrabi u bogatego Żymianina czy bałera sprzedali kraj za psi chvj
a ja teraz mam naszykowane pare złotych dokumenty i ciuchy żeby w kwadrans być już w drodze ...
i nie , nie dramatyzuje bo jeśli machina ruszy to już nie będzie "konflikt zbrojny" gdzie ktoś patrzy na tz. opinię publiczną itd tylko wojna w pełnej krasie


Patologia wybrała rząd i prezydenta i teraz są tego skutki... niestety - tak jak skutki inflacji, zrujnowania gospodarki i zamordowania przez zamknięcie służby zdrowia ponad 150 tys. Polaków...
Co do zagrożenia wojną z Rosją - należy się poddać i zostać Rosją. Niech rządzi nami prawicowy Putin, który przywróci nasz kraj na właściwe tory, a nam pozwoli godnie żyć, niż niedorozwinięte lewackie świnie, które rządzą teraz - takie mnie dzisiaj przemyślenia naszły.
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale ja nie chcę być rosjaninem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Ale ja nie chcę być rosjaninem


Wolisz być dymanym w dupsko przez Yarosława i jego kolegów "prawdziwym polakiem"? To powodzenia!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ano tak... Putin nas nie bdzie dymał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Ano tak... Putin nas nie bdzie dymał



Zapytaj Rosjan czy są dymani? Bo to Putin wyciągnął ich kraj z gówna w ciągu kilkunastu lat. Masz tam teraz wolność gospodarczą, dobrobyt, silną gospodarkę. Chciałbym tego samego w Polsce po 7 latach rządów postkomunistycznych sku@%@%wysynów.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tak, ale my nie jesteśmy jego ulubieńcami i jego narodem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Marian.B.
pilek
Ano tak... Putin nas nie bdzie dymał



Zapytaj Rosjan czy są dymani? Bo to Putin wyciągnął ich kraj z gówna w ciągu kilkunastu lat. Masz tam teraz wolność gospodarczą, dobrobyt, silną gospodarkę. Chciałbym tego samego w Polsce po 7 latach rządów postkomunistycznych sku@%@%wysynów.


Myśle , ze juz dawno wszystko ustalone :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium