SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Wiecie ,gdzie można zrobić tanio testy na obecność geny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Ja się boje że wyjdzie że jestem ten lub tamten ... wiadomo kto ... albo jeszcze gorzej ... lepiej nie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
pedauem Prosiak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


?si=4KjiUQFKeT8iF0Sm kvrwa coraz więcej takich cyrkow,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
brak słów, co trzeba mieć w głowie żeby tak sie zachowywać, ci ludzie az sie proszą o......)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jak dla mnie to specjalnie stwarzają tak gówniane warunki dla właścicieli, żeby nie chcieli niczego posiadać. Plan Clausa Schwaba, nie będziesz nic miał, ale będziesz szczęśliwy. No, bo jak być szczęśliwym jak ma się taki burdel w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
kocham jom



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Canelo obił Charlo

co było wiadome , 2 czy 3 kategorie wagowe robią ogromną różnicę
Charlo jest za mały na takie hece , trafił szansę na wypłatę ogromną bo mówi się nawet o kilkunastu mln. dol. to i skorzystał , od początku wiadomo było że takie skakanie kilka kategorii do góry to poroniony sportowo pomysł , kila lat temu Kell Brook też skoczył kilka kategorii i wyszedł do GGG i został pozamiatany
teraz ustawiony finansowo może wrócić do swojej kategorii i boksować sportowo i również za fajne pieniądze
ja bym zrobił tak samo , a kto sądził inaczej to zbyt naiwnie myślał

Opetaia zastopował Thompsona

i chyba dobrze że finalnie Masternak z nim nie zawalczył
bo po tej walce widać że miałby fchvj ciężki orzeszek do zgryzienia
Billam-Smith będzie łatwiejszy i pas WBO dla Mastera bardziej realny
potem ewentualny rewanż lub dobrowolna obrona
potem unifikacja i zależnie od wyniku rewanż obrona dobrowolna ... albo koniec kariery jako zarobiony człowiek czego Mateuszowi szczerze życzą

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium