SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Są takie noce, które za zapełnione koszmarami. I chvj z tego że się wybudzisz, skoro znowu zaśniesz i znowu będzie koszmar.

Przy okazji parę moich spostrzeżeń co do koszmarów - tzn kiedy się ujawniają

1. różne lęki itp - to oczywiste. Ja często mam koszmary o utracie bliskich osób. Pierwszy pies, którego kochałem nawiedza mnie do dzisiaj w snach

2. Trawienie - jak się zje od chvja albo coś cięzkostrawnego, to wtedy też zauważyłem zwiększoną częstotliwość koszmarów

3. Spanie w pozycji do której nie jest się przystosowanym - to wg mnie najciekawsze. Ja z racji tego że spałem dużo na prawym boku, stwierdziłem że dla jakiejś symetrii (żeby np zrównoważyć napięcia) będę spać również na lewym. Z początku ta pozycja była na tyle niewygodna, że nie mogłem w niej zasnąć. Po jakimś czasie mogłem zasnąć ale... pojawiły się koszmary o ogromnej częstotliwości. Lepiej - jak zmienialem bok (tej samej nocy) to natychmiast ustawały ... i jak zmieniałem po raz kolejny (na mniej wygodną stronę) to powracały.
Teraz jedna spanie na lewym boku nie jest dla mnie problemem - nie jest tak wygodne jak spanie na boku prawym, ale dalej jest całkiem wygodne - i koszmarów teraz nie mam

Tak więc jak dzisiaj mam koszmary to najczęściej o podłożu psychicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
U mnie zdecydowanie wystepuja z powodow trawiennych, przejedzenia itp.
Ostatnio sie obudzilem tak przerazony, ze balem sie otworzyc oczy, zapaoalem swiatlo, balem sie isc spac z ppwrotem przez chyba pol h. Z zarcia to bylo

Snia mi sie rzeczy nadprzyrodzone, opetania, demony. Tych rzeczy sie boje najbardziej, mialem pewne okropne przezycia z tym zwiazane, ponoc jestem "wrazliwy" i "odbieram" wiecej niz normalna osoba



Zmieniony przez - grind w dniu 1/29/2019 10:38:04 AM

Zmieniony przez - grind w dniu 1/29/2019 10:38:24 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się dzisiaj śniło że jestem w grobie ale bez trumny i mnie zasypują ziemia. I ta ziemia mi wszędzie wlazila, do oczu, nosa, do ust. Moi rodzice i brat stali nad tym grobem i strasznie płakali i było mi tak smutno, że oni tak płaczą. Potem ten grób zaczął się zapadac a ja razem z nim i zaczynałem spadać do piekła ale widziałem po drodze straszne rzeczy. Ludzi z obozów koncetracyjnych takich chudych w tych pasiakach i tylko wyciągali ręce po jedzenie, potem dzieci z odciętymi głowami, jakieś psy, które chciały mnie pogryzc i inne rzeczy których już nie pamiętam. A jak już spadlem do tego piekła to się obudziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdrowa jazda. Zakopywanie zywcem tez mi sie snilo kilka razy, ale bez spadania do piekla

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to jest jedna z rzeczy których się najbardziej boję. Bo jak trafisz do piekła to już nic z tym nie możesz zrobić. Kiedyś myślałem, że najbardziej boję się dużego bólu, ale teraz już go doświadczyłem no i owszem jest okropny, ale wiem że to się kiedyś skończy, nieważne w którą stronę albo wyzdrowieję i będę się cieszył życiem, albo umrę i będzie po wszystkim. A jak do piekła trafisz to ch**, cierpisz całą wieczność. Aż normalnie jak się obudziłem to zacząłem zmawiać zdrowaśki i potem już spałem jak dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
O, a ja to praktycznie nie miewam koszmarów. Ba, nie pamiętam kiedy ostatni miałem. U mnie najgorsze co się dzieje to takie uczucie spadania i nagła pobudka, ale to rzadko. Natomiast mam znajomych, którzy regularnie przeżywają paraliż senny - ja to miałem raz, dwa razy w życiu - chcesz się ruszyć, ale nie możesz. Przeyebane. Ale ogólnie to jak mam sny to wesołe, albo neutralne.

Wgl wczoraj się dowiedziałem, że jako jeden z bardzo niewielu znajomych, w tym jedyny poznany w ciągu ostatniego pół roku pojawiam się w snach znajomego. Lekki zonk miałem, ale gość pełny hetero z filozoficznym podejściem do życia. Stwierdził, że to pewnie przez moją charyzmę, pewność siebie. Lekkie zaskoczenie miałem, no ale ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie masz. Ja ostatnio mam ciągle, ale ten dzisiejszy to wyjątkowo mnie przestraszył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja obudziłem się o 4 z gorączką, aż mnie telepało i mega biegunką. Generalnie to dzisiaj pracuje w łóżku, bo mam ciągle temperature i jestem mega słaby. Co ciekawe śniło mi się, że jestem chory i mnie rodzina pociesza, ale mnie to nie pomaga

Ja mam ciągle ten sam powracający koszmar... Jestem znowu w szkole wszyscy są młodzi, a mnie przyszedł list z jakiejś oświaty czy ki ch**, że mam ostatnią klasę liceum powtórzyć albo na studia wracać. No kurtfa... Masakra. Ludzie na mnie patrzą jak na wariata ,a ja stoję pod salą na przerwie i nikt ze mną nie chcę gadać i mi smutno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Doświadczył ktoś z Was w pełni kontrolowanego snu?
Wydaję mi się, że częściowo miałem okazję przekonać się na własnej skórze, jakie to uczucie, ale jestem strasznie ciekawy, jak to musi wyglądać, gdy całkowicie kontrolujemy senną rzeczywistość.
Ogólnie co do snów, to mam podobnie jak SzK - zdarzają się baaardzo rzadko i jak już to albo walczę w nich na jakieś wojaczce (o dziwo najczęściej w tych snach jestem Wikingiem ) albo są związane z moimi najbliższymi lub pracą


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-01-29 13:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak byłem mały i śnił mi się koszmar to potrafiłem sobie przez sen oczy otworzyć albo świadomie "umrzeć", żeby mnie potwór nie złapał, bo wiedziałem, że jak się wydyndam to mi się sen skońcczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium