SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Generalnie to dzisiaj się nic nie opłaca ani posiadać, ani zakładać. Prawo jest niestety tak ustawione i chyba tak to wygląda w praktyce, że ktoś przy tym świadomie grzebie, żęby tak było. To pasuje tylko babom i zniewieściałym kolesiom.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Wszystko się składa do kupy. NWO wjeżdża. Rozwaliło mnie jak Henry Cavill powiedział, że nie chce podchodzić do kobiet, bo go oskarżają o napaść seksualną i chcą to wykorzystać w sądzie. Jak on to ma, to kto nie ma? Jakimi kategoriami myślą baby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no jak jakimi ?!
a o ! $$$ takimi !

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
One już nawet nie lubio ostrych typów jak, kiedyś. Takie od dawna nie istnieją. Jesteś jak Momoa to możesz liczyć na 30 paro latke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja nie przewiduję żadnego ślubu
bo to fchvj droga impreza i zyski dla faceta to ja nie wiem jakie ... ja nie widzę żadnych

no po co mam ? jako mąż i ojciec człowiek jest zdegradowany do roli ciecia i providera
i po co ? żeby porvchać ?
i to z łaski i na "jej" zasadach ?
no to chyba upośledzony musiałbym być i to w stopniu więcej jak znacznym

w małżeństwo facet tylko "wkłada" kase czas pracę itd. a zwrot z tej inwestycji jak w kasynie ... na jednego wygrywającego wielu umoczonych

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
One już nawet nie lubio ostrych typów jak, kiedyś. Takie od dawna nie istnieją. Jesteś jak Momoa to możesz liczyć na 30 paro latke


bo "wafla" łatwiej tresować i na krótkiej smyczy trzymać

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Może dobrze, że Grinda nie ma, bo jemu się w sumie od lewackiej propagandy tak popiehdoliło, że uważał, że murzyni to ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no cuś podobnego ! nie może to być !
wał jak jasny chvj a "odszczepieńcom" życzę zdrowia ... może być mi fest potrzebne
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"Szczepany" których znam dziś plują sobie w brodę że wzięli" szczypawke"
Btw
https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/ już raporty cos zniknęły , ostatni jest że stycznia
Nie ma od 4 miesięcy raportów , a jakoś je na bieżąco patrzyłem


Btw mistrz KSW





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-05-06 08:24:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium