SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zarombiste teraz białkowe puddingi sprzedają w biedrze. Makro bardzo dobre 4,5 zł a w smaku dobre, bez dodatku cukru.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
Jak przyjedzie to dostanie. Po prostu rozdają je jak cukierki to po ki chxj mu on.

No i to jest przykre, że najwyższe Odznaczenie Wojskowe jest traktowane jak "nic" , z jakiej niby okazji "zymski " komik je dostał? Co on niby zrobił? i jakim czynem bohaterskim się wsławił ?
Btw nawet się ubrać stosownie nie potrafił adekwatnie do uroczystości


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-04-28 22:52:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
bane158
don_eladio
Jak przyjedzie to dostanie. Po prostu rozdają je jak cukierki to po ki chxj mu on.

No i to jest przykre, że najwyższe Odznaczenie Wojskowe jest traktowane jak "nic" , z jakiej niby okazji "zymski " komik je dostał? Co on niby zrobił? i jakim czynem bohaterskim się wsławił ?
Btw nawet się ubrać stosownie nie potrafił adekwatnie do uroczystości



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-04-28 22:52:44


Ja to się zawiodłem na nagrodzie Nobla odkąd dostał ją Barack Obama. Jak ktoś taki jak Barack Obama mógł dostać pokojową nagrodę Nobla. Przecież ten chłop rozyebał pół Bliskiego Wschodu i w praktyce mocno przyczynił się do powstania Kalifatu ISIS i masowej migracji czarnych i beżowych przez Morze Śródziemne. Już nie mówiąc o tym, że w sumie dostał je tak naprawdę, bo był czarny.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No nagrody dzisiaj już chxja znaczą i nie ma się co nimi podniecać Wszystko jest na sprzedaż, a zdobycze naszej cywilizacji to już , tylko gadżety do używania przez dzikich ludzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
mieli dostać ... to dostali
skoro tak było ugadane
przyszły polecenia z centrali że Barack ma dostać Nobla to ... "polecenie zrozumieliśmy i wykonujemy" obcasami trzasnęli i do roboty

podobnie u nas z Władimirem Aleksandrowiczem
(cholera nie wiem czy za tą formę za tak napisane imię nie idzie się do więzienia, no ryzyk fizyk)

był telefon ... "wiecie rozumiecie tam do was przyjedzie nasz chłopak, to jest elegancki chłopak! także mu tam dać jakiś order ino wysoki jakiś tam najlepszy jaki macie" nasi na stojąco przy słuchawce odpowiedzieli ... "oczywiście proszę pana będzie załatwione już się robi proszę pana"

także tak to wygląda przyjaciele
jak "czynniki" chcą kogoś nagrodzić to nie ma zmiłuj , będzie nagrodzony i już !

kto ma być podżegaczem wojennym to będzie kto ma być gołąbkiem pokoju to też będzie
i nie daj Boże tego kontestować , bo to dla kontestującego mogłoby się skończyć bardzo kvrwa gorzko

także autor niniejszego posta popiera wszelkie decyzje starszych i mądrzejszych
nie ma żadnych wątpliwości co do słuszności decyzji tak tych już podjętych jak i tych które podjęte dopiero być mają lub ogłoszone w czasie najbliższym lub późniejszym !
niech żyje zbrodniczy reżim !


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/29/2023 10:56:15 AM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A jakie macie plany na weekend majowy?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie mam żadnych, bo zapomniałem, że jest. Wykorzystam go do nadrobienia pewnych rzeczy w pracy, m.in. to co CI podesłałem na priv
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
również ogarniam zaległości w robocie
trochę odpocznę i doprecyzuję plany, muszę się zdecydować parę decyzji podjąć i tak do tego 8 maja trochę luźniejsze tematy to sobie mogę spokojnej głowie podziałać może jakiś grill i tyle planów
chociaż bez alko to już mnie imprezy i grille jakoś mniej cieszą muszę nauczyć się bawić na trzeźwo

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
kutfa... szukam filmu 30 minut, żęby pooglądać 5 minut przy jedfzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
znam temat
fkvrwia to bo dvpa z relaksiku
i zamiast sie relaxować to ino sie człowiek zdrzaźni

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium