SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Szczerze ja wziąłem trzy dawki i nie czuję różnicy, jestem taki sam jak wcześniej, zdrowie to samo.


Skutki uboczne długofalowe pojawiają się nawet kila lat po przyjęciu. A preparaty MRNA były testowane na ludziach w latach 80 tych Prawo medyczne też po coś powstało. Termin: "szczepionka" jest definiowany prawnie przez Dz.U. Konstytucja zabrania manipulowania ludźmi celem testowania na nich leków i innych preparatów medycznych. Samo nazywanie tego g... "szczepionką" jest łamaniem prawa.
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Skutki uboczne - kto ma umrzeć ten umrze i trudno.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Marian: w konstytucji nie ma mowy o jak to piszesz "zabranianiu manipulowania ludźmi celem testowania na nich leków". Nie wiem tez o jakiej definicji prawnej szczepionki mówisz i w jakim Dz. U ma się ona znajdować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
zapowiada się bardzo ciekawa jesień tego roku ...
podobnież na świecie rozpoczyna się 6 fala
wiadomo czego no u nas na razie jest inna fala ... fala uchodźców , jednak nie mam najmniejszych wątpliwości że w stosownym czasie i w Polszy się pojawi C19 (lub jakaś wersja rozwojowa) z całym pakietem udogodnień

plus kolejne fale przeróżnych reperkusji związanych z działaniami wojennymi
oj będzie nam chudo , tak czy inaczej ja już zaczynam się zastanawiać nad zorganizowaniem opału na tą zimę która nadchodzi
papu drogie już jest a ma być jeszcze lepiej

i na koniec wcale nie jestem przekonany czy opatrzność Boża zdoła nas wybronić przed silnymi staraniami naszych umiłowanych przywódców byśmy do tej wojny przystąpili czynnie orężnie

ehhh

zabstyl pisał tutaj za jako jedyne miał rację w swoich przewidywaniach ... no nie do końca bo przypominam że miejscowy idiota ekstrapolował i pisał że wojna będzie sobie trwała a Rusy będą pchali kolejny sprzęt i kolejnych "ochotników" i będą dewastować Ukrainę co również odbije się ekonomicznie na zachodzie a szczególnie na nas
pisał też ten sam miejscowi idiota że co poważniejsi gracze będą się dogadywać z Rosją poza strukturami międzynarodowymi

żebyśmy tylko zdrowi byli



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/18/2022 1:39:06 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a byłbym zapomniał , jak tam śmigus-dyngus koledzy ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Ten zwyczaj juz prawie umarł, a kiedyś po osiedlu między blokami latały tłumy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no sam biegałem po rejonie
ale teraz by sie modne ciuszki i komórek i zmoczyły

jeszcze pamiętam stare dobre czasy jak banda wpadała na przystanku w Łodzi do tramwaju jep jep jep wiadrami i w długom

strach się było na osiedlu w oczy wrzucić trzeba było przemykać sprytnie , do czasu aż samemu się w takiej grandzie człowiek znajdował ...

pamiętam może trzecia klasa
i z takim ziomkiem żeśmy urodzili że frajerskie jest takie latanie z "sikawkami"
i lanie się z innymi nygusami
i trzeba "zaatakować prawdziwą ofiarę"
ale że byliśmy gnojami zwykłymi
to niestety padło na starą babę co pewno z kościoła wracała ...
mieliśmy takie butelki duże bez korka
i do ataku ... chvja ją tam polaliśmy w sumie i dalej bohatersko uciekać
a opyerdalała nas !!!

potem się trochę baliśmy żeby nas gdzieś nie trafiła i nie poznała i nie podmalowała
bo w sumie stare baby się znają a przynajmniej wtedy się na rejonie znały i do jednego kościoła chodziły
a że to była góra połowa 90' to wtedy za takie zachowanie by nas zważyli surowo
... ale się upiekło ! niczego nie żałuję ! gangsterskie życie !

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
uwielbiam typa
kawał "chvja"
ale uwielbiam



?feature=share


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/18/2022 5:56:46 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
e2e4
Marian: w konstytucji nie ma mowy o jak to piszesz "zabranianiu manipulowania ludźmi celem testowania na nich leków". Nie wiem tez o jakiej definicji prawnej szczepionki mówisz i w jakim Dz. U ma się ona znajdować.


Konstytucja: "Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody."

Wmawianie ludziom że jest pandemia nie jest manipulacją? Preparaty: Pfizer, Astra, Moderna są preparatami, które nie są szczepionkami. Po co rząd wciska kit, a niedoj**ani dziennikarze to powtarzają?
3

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
eee no jak dlaczego ? no chyba że dla forsy
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium