SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Z takich ananasów to przypomina mi się jeszcze smok z Brodnicy


No i z ostatnich lat - wysocki, ten to dopiero był agent
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
dremor to już fure grzał żeby go odwiedzieć w szpitalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Tutaj był jeszcze Kamil bazelak oraz Krzysztof kułak, który miał w zawód wpisane "walki w klatkach bez reguł" pisownia oryginalna.
Co z boruta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
o panie dawne czasy ... dawne
ale pamiętam
ja sie pojawiłem tak +/- 2009r.

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja to 2003-2004 rok
Lubiłem te czasy


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-10-19 11:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no wtedy forum to miało i klimat i sznyt inny

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Ruskie idą na wyniszczenie, jeśli chodzi o Ukrainę. Wywieziono 260 tysięcy dzieci z Ukrainy, które potencjalnie będą stanowić w przyszłości jakieś mięso armatnie. Choć z tą mobilizacją to dla ruskich był strzał w stopę. 700k chłopów wyjechało z Rosji to będzie olbrzymi spadek siły roboczej. Rusków ratują muslimy produkujące mięso armatnie, ale w obu tych państwach demografia jest tragiczna.

Ogólnie Europa Środkowa, Środkowo-Wschodnia ma tragiczny przyrost naturalny (raczej ubytek naturalny). Słowian jest coraz mniej. Największa chvjnia tam jest jeśli chodzi o ilość dzieciaków.


w krajach Europy środkowo-wschodniej i wschodniej to głównym celem młodych ludzi 20-30 czy nawet 40 parolatków jest opuszczenie krajów Europy środkowo-wschodniej czy wschodniej

po upadku komuny (o ile tak to można nazwać ale to już zupełnie inna historia)
wszelkiej maści działacze i politykiery zaczęli się uwłaszczać na narodzie czy to u nas czy na Białorusi Ukrainie w państwach bałtyckich w Rosji itd.
i takie warunki ludziom zgotowali że jedyną często ambicją tych ludzi jest dać nogę na zachód , mało kto myśli o zakładaniu rodziny ja już na pewno rodziny wielodzietnej kiedy ledwo można ogarnąć koniec z końcem , wystarczy zobaczyć co się u nas teraz dzieje i jaką możesz mieć pewność co do przyszłości za dwa trzy lata ... pięć to już w ogóle abstrakcja
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ślicznotka



?feature=share

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
QhuTaz
Jacob2904
Ruskie idą na wyniszczenie, jeśli chodzi o Ukrainę. Wywieziono 260 tysięcy dzieci z Ukrainy, które potencjalnie będą stanowić w przyszłości jakieś mięso armatnie. Choć z tą mobilizacją to dla ruskich był strzał w stopę. 700k chłopów wyjechało z Rosji to będzie olbrzymi spadek siły roboczej. Rusków ratują muslimy produkujące mięso armatnie, ale w obu tych państwach demografia jest tragiczna.

Ogólnie Europa Środkowa, Środkowo-Wschodnia ma tragiczny przyrost naturalny (raczej ubytek naturalny). Słowian jest coraz mniej. Największa chvjnia tam jest jeśli chodzi o ilość dzieciaków.


w krajach Europy środkowo-wschodniej i wschodniej to głównym celem młodych ludzi 20-30 czy nawet 40 parolatków jest opuszczenie krajów Europy środkowo-wschodniej czy wschodniej

po upadku komuny (o ile tak to można nazwać ale to już zupełnie inna historia)
wszelkiej maści działacze i politykiery zaczęli się uwłaszczać na narodzie czy to u nas czy na Białorusi Ukrainie w państwach bałtyckich w Rosji itd.
i takie warunki ludziom zgotowali że jedyną często ambicją tych ludzi jest dać nogę na zachód , mało kto myśli o zakładaniu rodziny ja już na pewno rodziny wielodzietnej kiedy ledwo można ogarnąć koniec z końcem , wystarczy zobaczyć co się u nas teraz dzieje i jaką możesz mieć pewność co do przyszłości za dwa trzy lata ... pięć to już w ogóle abstrakcja


Oj zgadza się. W ogóle Europa Środkowo-Wschodnia to się tak z biedą, smutkiem, tragedią i depresją kojarzy.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-10-19 16:25:09
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
taki kvrwa czyściec
jakby Bóg tą część świata odmalował używając tylko szarych barw
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium