SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Melduje się na stanowisku!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Tak trzymać, poranna zmiana idzie do roboty!
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Wstajemy

Tak późno ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No dzisiaj sobie pofolgowalem he he , ale w tamtym tygodniu wstałem po piątej! Nie no przyzwyczajam się trochę, ale jak mi mina zajęcia za te 6-7 tygodni to wracam do starego trybu spania do 9-tej

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Generalnie to wiadomo, że na ochronie nie pracują mistrzowie świata mma. Tylko normalni ludzie, to czasem noga się powinie


generalnie rzadko w ochronie pracują całkowicie zielone chłopaki coś tam jakaś siłownia jakieś SW liźnięte albo przynajmniej rozmiar XXL

nawet kiedyś Jack Dempsey powiedział (a on coś tam jednak o walce wiedział) że każdy chłop powyżej 90 kg może mieć farta i cię trafić dobrze a przy tej wadze to już wiadomo jak to się kończy

a to często jest tak że ręce idą w śmigła i cepeliada kvrwa feest i generalnie możesz być nawet bardzo ogarnięty ale taki dyszel znikąd na łeb i po zawodach a bramka czy ulica to nie ring ... sie nie buksuje tylko sie napyerdala
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja jeszcze pospie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Prosiak, poruszyłeś ciekawy temat. Między innymi dlatego uważam, że sporty grapplingowe są znacznie bardziej wyrachowane. Zdarzenia w np. bjj są zdecydowanie rzadziej dziełem przypadku. I jeśli ktoś ogarnięty w temacie trafi na kogoś o podobnych gabarytach, ale całkowicie zielonego, to wygrywa niemalże 100% walk z taką osobą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sepko
Prosiak, poruszyłeś ciekawy temat. Między innymi dlatego uważam, że sporty grapplingowe są znacznie bardziej wyrachowane. Zdarzenia w np. bjj są zdecydowanie rzadziej dziełem przypadku. I jeśli ktoś ogarnięty w temacie trafi na kogoś o podobnych gabarytach, ale całkowicie zielonego, to wygrywa niemalże 100% walk z taką osobą

Oczywiście że tak, bo imo Kickboxing i sporty uderzane to głównie odruchy wyuczone/refleks itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
co wy o tych ochroniarzach ze cos umia jak ja bym kazdego ciecia z bylego kolchozu naklepal lekka reka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
- ruskie drony kamikaze zaatakowały Kijów
- 2 naloty rakietowe i ponad 80 ostrzałów z MLRS w ponad 20 miejscowościach
- 11 dronów Shahed-136 zostało zestrzelonych o 10:00 przez jednostki Centrum Dowodzenia Powietrzem
- W wyniku rosyjskiego ostrzału elektrownia w Zaporożu ponownie utraciła zasilanie sieciowe
- Armia rosyjska przeprowadziła atak rakietowy na miasto Zaporoże w nocy, bez ofiar i uszkodzeń
- Wielki pożar w Mikołajowie i Berdiańsku w wyniku ataku dronów


ale przecież tam jest bezpiecznie i nie wszędzie wojna jest
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium