SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
SiTeż straciłem zaufanie do nauki odkąd zaczęli nawet mówić, że najpierw maseczki działają, a potem nie, potem zaczęli gadać, że lockdowny są takie zaj**iste, a tu ch**a, potem, że szczepionki od razu załatwią pandemię, nawet u mnie na wydziale ludzie z biotechu zaczynają być sceptyczni.

Tak jak mówił grind i ja szczypawki : to nawet nie o to chodzi że "nie działają " bo to pół biedy , to jest trucizna dla organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wywiad mówi, że Putin wściekły , bo za 3-4 dni braknie im amunicji ciężkiej/rakiet j plan zdobycia Ukrainy już podobno został uznany za nieudany lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Pilek on może w każdej chwili odpalić grzyba ognistego i będzie pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares kolego poczytaj sobie o NOP ach covidowych, wszystko jest dostępne , tak wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek a może Liszt ?
ja wiem ... Liszt ... ale czemu nie ... a w zaistniałych okolicznościach
nieprzychylni mogliby powiedzieć że "brzdąkaniec" ... no mogliby ... ale tak łatwo popaść w zasłuchanie
i ja jednak ... chcę myśleć o sobie ze rozumie
no ... prosto i doskonale
czyli kvrwa po mojemu tip top


1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Stary.. ostatnio mój ulubiony pianista. Espanola rapsodia mój ulubiony numer.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
teraz wiesz dlaczego piję ?
żeby chociaż przez chwilę pamiętać że wiem
że Liszt istnieje
teraz kiedy to piszę na całej mocy gra



a jak kiedyś wstanę trzeżwy ...

...

może to cena którą warto zapłacić

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czemu na trzeźwo nie słuchasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bo
bo nie wiem
bo alkohol uruchamia mnie
bo jakby były dwie osoby
jak u Stevensona "Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde"
jak przez dłuższy czas jestem "trzeżwy" to głupieję

a jak piję to mam nadgonitwę myśli
czuję się potężny ... nawet panu żabie dałbym radę
(no ... może jemu to nie ... swoje miejsce znać , miedzy wodzów się nie pchać
jak był powiedział Józef Wissarionowicz o Siemionie Michajłowiczu)

to jest mój stan floo

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
I znowu manipulacje.. ciekawe ile jest jeszcze takichże

1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium