SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
One jest bardzo w moim typie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czyli jednak białą wybrałeś :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak, ale ona moim zdaniem jest bardZo nietypowa jak na Polslke

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ale ciekawi mnie jak to jest z sieciami takimi bardziej publicznymi. Typu wchodzę do knajpy jest tam WiFi. Dzięki arp -a wyświetlają mi się wszystkie adresy ip komputerów w tej knajpie, podaje się za adres ip routera (jeśli chodzi o przesył od ofiary) i za adres ip ofiary (jeśli chodzi o przesył pakietów od routera). One muszą być chyba jakoś zabezpieczone, bo to trochę lipa, że wchodzę do knajpy. Podszywam się pod adresy ip. Jakiś koleś loguje się do facebooka i w przesyłanych pakietach mam jego login i password. To chyba za łatwe. To nawet trochę przerażające jest, jeśli rzeczywiście tak jest. Na razie robię kurs, ale pewnie za miesiąc spróbuję trochę pracy "w terenie" i sprawdzę czy to prawda

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No też własnie miałęm bardzo nietypową na narzeczoną... Chyba nei pdobają mi się typowe Polki... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ona wygląda bardziej jak Celt, porcelanowa skora, niebieskie oczy i czarne włosy. No i nigdy nie była chuda

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale nie czarujmy się, nie tylko wygląd przecież był powodem decyzji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Póki co jeszcez tak jest, ale zabezpieczenie są coraz to lepsze i coraz trudniej hakować. Ciekawy jestem własnie jaka jest przyszłość hakerów, czy oni długo będą takimi niewidzialnymi rewolwerowwcami czy się skończy jak babci sranie i będzie "grzeczny" internet.

Zaglądasz czasami do dark webu?

Grind- ja zauważyłem, że prędzej odpuszczę ciało niż twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Oczywiście, ale ja nie lubię chudych. Muszą byc tyłek i uda. Miała bardziej atletyczna sylwetkę gdy trenowała, ale nigdy suchą

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No moja była narzeczona miała nogi grube, ale biodra raczej niezbyt szerokie. Miała 96-98cm w biodrach, ale nie były one jakieś takie szerokie i nogi nei schodziły się do środka. Bardziej te biodra były przeez grube nogi, a wcięcie w talii miała bardzo wysoko... No nic... Przebolałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium