SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Azow batalion używa pięknego symbolu runicznego jak dywizja pancerna mojego dziadka.

A przede wszystkim niesamowicie skutecznie walczy opierając się ruskim hordom, pewnie 1 Azow na 10 ruskich

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Symbol jak Symbol ale banderowcy to dla mnie wrogowie , więc imo hvj im w dvpę
Jak dla mnie to niech się ruscy nawzajem wytłuką z banderowcami , jednych i drugich szczerze pyerdolę


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-15 22:18:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bejn, a Ty dalej nie kumasz ze to Rosja jest dla nas większym zagrożeniem ze swoim wodzem wariatem i mania wielkości, niz właściwie dopiero budujaca się Ukraina, i ze w tej sytuacji strategicznie dla nas jest lepsze zwycięstwo Ukrainy. Liczy się tu i teraz a nie resentymenty sprzed kilkudziesięciu lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Bejn, a Ty dalej nie kumasz ze to Rosja jest dla nas większym zagrożeniem ze swoim wodzem wariatem i mania wielkości, niz właściwie dopiero budujaca się Ukraina

A ja ci powiem tak (to tylko moje zdanie )
Wolalbym dobrze "Żyć " z Rosjanami którzy notabene mają cały arsenał od atomowek po broń chemiczną , poza tym dostarczają nam energię (gaz, ropa) , niż wspierać ukrów z którego "wspierania " nie mamy żadnych korzysci a co najwyżej straty i tyle
Jak to mówi dana white "business as usual" a sram osobiście na jednych i drugich
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Putin to mówią, że chory, że ma nowotwora i Parkinsona, więc chce sobie popodbijać pewnie póki żyje znając życie
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ludzie przed śmiercią robią dużo rzeczy, na które nie mają odwagi zrobić za życia
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A wy gdybyście mieli okazję jeszcze raz przeżyć swoje dotychczasowe życie w dokładnie taki sam sposób, z takimi samymi myślami i emocjami, sytuacjami to chcielibyście? Ja powiem wam, że nie za bardzo, bo większość w życiu u mnie to było takie szarpanie się z życiem i męka, a sytuacji dobrych było jednak mniej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ludzie przed śmiercią robią dużo rzeczy, na które nie mają odwagi zrobić za życia

Dlatego właśnie mam szacunek dla Saddama Husseina(może ideałem nie był) , ale odważny do końca , nawet w takiej chwili, do końca wierzący w swoje przekonania ,ciekawe jakby usraelce "srały po gaciach " jakby byli w takiej sytuacji


Respect
Czegoś takiego zagrać się nie da


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-15 23:07:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
A wy gdybyście mieli okazję jeszcze raz przeżyć swoje dotychczasowe życie w dokładnie taki sam sposób, z takimi samymi myślami i emocjami, sytuacjami to chcielibyście? Ja powiem wam, że nie za bardzo, bo większość w życiu u mnie to było takie szarpanie się z życiem i męka, a sytuacji dobrych było jednak mniej.


Nie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
A wy gdybyście mieli okazję jeszcze raz przeżyć swoje dotychczasowe życie w dokładnie taki sam sposób, z takimi samymi myślami i emocjami, sytuacjami to chcielibyściie ?

Jakbym mógł się cofnąć w czasie (znając jednocześnie przyszłość swojego Życia ) (jakbym był kimś takim jak np. Waverider z Dc) to wiadomo że bym ukształtował swoje Życie inaczej , ale niestety tak się nie da
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium