SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to extra że kupują działki
przypominam ci że jesteś ich spadkobiercą
ja wiem jak to brzmi ja wszystko rozumie ale koniec końców tak to wygląda
więc z twojego punktu widzenia to dobrze że bezpiecznie inwestują kasę zamiast puszczać ją na pleasure
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
lepiej trzymać na koncie nie wydawać na nic żeby je inflacja zjadła, bo jak to coś kupić jak to takie drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
lepiej trzymać na koncie nie wydawać na nic żeby je inflacja zjadła, bo jak to coś kupić jak to takie drogie


nie no wiadomo tak najlepiej , najbardziej legitny sposób ... tyrać i ciułać ...
w złotówkach jasna sprawa bo to waluta pewna i stabilna

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No trzymanie kasy na koncie nieciekawa opcja już lepiej coś z tym zrobić (ale niestety wielu ludzi i tak trzyma tak jak piszesz Zabstyl wszystko w złotówkach), zwłaszcza, że inflacja ostatnio szaleje i będzie na pewno spora sądząc po zapowiadanych reformach gospodarczych.

No ja na jakiś spadek niespecjalnie liczę, bo pewnie otrzymałbym go jakbym miał jakieś 50 lat, więc wolę na razie na swoim się skupić i samemu dużą kasę zgarnąć, no ale kiedyś tam na pewno się przyda. Poza tym jak sobie swoje zarobisz to nikt ci się nie wciska w to na co wydajesz. Poza tym wolę pokazać, że samemu potrafię sporo kasy zarobić, bo nieraz rodzina mówiła, a jak ty se tam dasz rady, co to będzie, bieda z nędzą.

Poza tym wolę samemu się nauczyć zarabiać dużo kasy, wtedy jestem bardziej zaradny, samodzielny. W ogóle jak jestem dociśnięty do ściany to o wiele lepiej mi się pracuje. Jak po biologii nie mogłem znaleźć pracy i doktorat był opcją to mocno wkuwałem i mi się udało. Jakbym został przy rodzinie no to mniej byłbym samodzielny, bo jednak rodzina chcę żeby robić pod dyktando i często w różnych rzeczach wyręcza i wie lepiej i potem nic dziwnego, że byłbym niezaradny.

W ogóle dziwi mnie, że rodzice czasem są tacy zaskoczeni zaradnością niektórych dzieciaków. A prawda jest taka, że jak się pozwoli dzieciakowi samemu spróbować i samemu ogarnąć to taki dzieciak sporo może.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wiadomo że najlepiej samemu
ale jak jest w opcji spadek no to zawsze bonus choćby zabezpieczenia na stare lata

a co do pokazywania innym ...
ja na innych kłade chvj i ich zdanie
mam swoje życie i swoje sprawy i jak coś robię to robię dla siebie według własnego uznania nie żeby coś komuś pokazać , bo niby jakim chvjem mam swoje działania pozycjonować podług czyjejś opinii czy czyjegoś zdania ... (jedynie z bratem się liczę i z jego zdaniem jednak przez lata pokazał że jest mi więcej niż życzliwy więc nigdy nie zrobiłbym czegoś co mogłoby mu zaszkodzić co nie znaczy że będę żył tak żeby go "zadowolić") jeśli ktoś ma oczekiwania względem życia to niech ma względem swojego a nie cudzego
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jacob2904
wtedy jestem bardziej zaradny, samodzielny.


a dupy piszczo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i ustawiają się w kolejce
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
poid oknem,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i pod klatką przed blokiem

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zwlaszcza takkie z 2 dzieci z czego jeden mulat
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium