SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Pelosi też lądowała na Tajwanie mimo groźb chinskich i poderwania samolotow? i co sie stalo?
Z tego wynika, że Chiny nie istnieja, bo jak to tak, se wyladowala i fotki robila
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja nie mam na myśli wojska tylko spadające bomby albo rakiety , ruscy przestają nagle bombardować bo kaczor z Adrianem przyjechał ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bane a pomyślałeś może o tym jakim ryzykiem dla nich byłoby zabicie przywódcy państwa członkowskiego nato i jakie mogłoby to nieść ze sobą konsekwencje dla nich???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Nikt nie będzie walił w sprawne tory kolejowe żeby zabić prezydenta góvno kraju, tylko by sobie zaszkodzili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sorry ale dla mnie to się ni hvja kupy nie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Jezscze pare miesiecy temu postowałeś, że ta wojna jest żeby żydowskie państwo stworzyć, jednak ruskie góvno zdobyli to się trzeba przerzucić na inną teorie spiskową
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No już taki foliarz ze mnie , nic na to nie poradzę
Btw
Z "plandemią" i szczypawkami już foliarze mieli rację
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A tak zmieniając temat. Do jakiego kraju byście wyjechali, gdybyście mogli? Tak patrząc pod kątem pracy, klimatu, służby zdrowia itd.?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Bane a pomyślałeś może o tym jakim ryzykiem dla nich byłoby zabicie przywódcy państwa członkowskiego nato i jakie mogłoby to nieść ze sobą konsekwencje dla nich???

To niech się Adrian przeprowadzi na ukrolandie , Putin i ruscy się wystraszą nato i będzie koniec wojny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bane, a wiesz ze w Oświęcimiu były orkiestry obozowe i organizowano walki bokserskie? to się dopiero kupy nie trzyma.Tak samo jak pisałem ze w czasie powstania warszawskiego byly śluby, a ludzie nawet...uprawiali seks...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium