SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
i kolejny dizeń na tym łes patole. I tak kuhwa do zaj**ania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Ja wam powiem, że zastanawiam się czy polityka (PiSowskie komuchy) i świat (BLM, feministki, lewaki narzekające wszedzie na rasizm) zrobił się teraz taki posrany czy po prostu zawsze tak było, tyle że w dzieciństwie się tym nie interesowałem - w podstawówce czy gimbazie miałem to gdzieś.

Tak w ogóle szykują się podobno kolejne obostrzenia, mają być ogłoszone najpóźniej w czwartek.






Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-03-23 23:02:27


Kiedyś było normalnie. Ktoś był pedałem, to dostawał po ryju za sam ten fakt. Rządy były rozliczane z każdej złotówki, a gnoje stawali przed sądami za zbrodnie. Murzyn był murzynem, a nie afroamerykaninem i jeśli przyjechał do Europy, Azji albo innego kraju, to miał szanować zasady, które w tym kraju panują, a nie ustanawiać własne i rościć sobie prawa do socjalu jak zj**any wyborca Pis.
4

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ja mam świetny dzisiaj humor. Prowadzę zajęcia i ta grupa środowa, którą mam to prawdziwe aniołki. Nie dość, że zdolni, mili i uprzejmi, to jeszcze sprawozdania piszą świetnie. Dawno mi się taka grupa nie trafiła. Jest jednak nadzieja w nowym pokoleniu.

No właśnie dobrze o to zapytać kogoś starszego. Ty pewnie interesowałeś się polityką o wiele wcześniej i dobrze wiesz jak było w latach 90-tych i 2000-2010 (ja wtedy nie za bardzo). No mi też tak się wydawało, że kiedyś było normalniej i nie było tylu problemów z dvpy co teraz.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Teraz przez te kamerki w telefonu wszędzie to też jest generalnie inny rodzaj agresji. Ludzie się boją do kogoś odezwać źle, bo myślą, że to sięrozejdzie itd.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-03-24 11:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Też nie lubię pajacy filmujących wszystko. Jak ktoś cię zaczepi i mu oddasz to już tłum to nagrywa albo są jakieś koncerty to ludzie zamiast cieszyć się chwilą filmują kamerką 4 h, a i tak mają to potem w govno jakości.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam pomysł! Załóżmy jakaś tajną organizacje i zacznijmy rządzić światem!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ok! Tylko to chyba bardziej komunikację musimy mieć przez TOR czy coś jak ma być tajna.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Aaaa... no tak ;-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Tu i tak nikt nie zagląda więc bedzie równie tajnie co na darkwebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mimo, że się staramy, aby było nas wielu. Ai była ciekawsza dla grimda niż my.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium