SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
chyba Agaresa już nie ma tutaj z nami
chociaż kto wie , może się mylę ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
"tu" w sensie forum/spam ... no to oczywiście ja !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
No to witam panie prosiaczku , ja tam zaglądam także od czasu do czasu
A widzę że i pilek zniknął jakoś tak nagle


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2024-02-19 20:20:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ano zniknął (nie tylko on)

a przysięgali się że będą zaglądać !

... a ja będę zaglądał od czasu do czasu w miarę regularnie i będę swoje mądrości wstawiał , a jak kratę na brzuchu zrobię to wrzucę foty i się pochwalę i będzie można porównać z poprzednimi jak byłem kluskiem
(a to już coraz bliżej bo z 115 kg na 85 kg zszedłem , teraz mnie trochę choroby gonią pechowo i mega docinka przystopowała , ale co się odwlecze to nie uciecze)

byle byśmy zdrowi byli i żeby wojny nie było !





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2024-02-20 20:51:10
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
i tak się żyje powolutku
ostatnio ani nie poruchałem i nie popiłem , no ubawiłem się feest !

za to w robocie sytuacja średnia\kiepska
i mus się ukręcać ... oby do świąt wytrzymać
całe szczęście w kraju mamy jak w raju ...

ale powoli zdrowieję i jadę dalej po formę życia i będę jak przecinak !

byćta zdrowi i fartowni

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
a w ogóle jak Ty zredukowałeś te 30kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
dieta !
... i dyscyplina żelazna , przez kilka miesięcy piłem tylko wodę żadnych innych napojów wyeliminowałem prawie cały cukier z diety pieczywo oraz przetworzone i śmieciowe żarcie
tylko warzywa mięso kasza i jajka
ostatnimi czasy troszeczkę poluzowałam ale przyszło mi może dwa trzy kilo i utrzymuje poziom
od marca znowu ruszę z docinom na 100%, bo już powinienem być zdrowy i zamierzam cisnąć fest ! 82 kg osiągnę na pewno a ostatnio jak przemyślałem temat to może i 76 kg byłbym w stanie zrobić bo jeszcze mam z czego zjechać !

fakt faktem na 76 kg byłbym już wychudzony jak cholera ... ale kto wie jaka by to forma była ogólna i samopoczucie i siła
no ale to już wcale nie jestem pewien czy mniej znaczy lepiej i która kategoria wagowa byłaby dla mnie lepsza

zobaczymy jak zejdę do tych ośmiu dych mniej więcej , ocenia samopoczucie podejmę decyzję pewnie się z tobą skonsultuje jeśli będziesz zaglądał jeszcze od czasu do czasu

Ty w jakiej kategorii startowałeś ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
ja kolejno startowałem w -66, -70, -76 teraz też planuje się wyciąć na wiór ale coś czuje, że i tak do -70 nie zejdę, pewnie by się dało ale dużym kosztem siły i ogólnego performancu
z tym, że jak chce coś powygrywać na zawodach to trzeba bo teraz to ludzie podchodzą do tych zawodów jakby ich życie od tego zależało, przynajmniej na tych wyższych pasach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
QhuTaz
chyba Agaresa już nie ma tutaj z nami
chociaż kto wie , może się mylę ...



Nie mam zbyt wiele czasu, bo obowiązki, ale przyjdę za może rok, może kilka miesięcy z kolejnym info, ale za to żart opowiem:

Jak się nazywa występ murzynów na scenie?
Aukcja
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Jacob2904
QhuTaz
chyba Agaresa już nie ma tutaj z nami
chociaż kto wie , może się mylę ...



Nie mam zbyt wiele czasu, bo obowiązki, ale przyjdę za może rok, może kilka miesięcy z kolejnym info, ale za to żart opowiem:

Jak się nazywa występ murzynów na scenie?
Aukcja


no to ja na pewno tu będę panie Agares !
żart znakomity , taki ze smakiem i wyrafinowany
i zachęcam ... wpadajcie
nawet raz na kwartał i dajcie znać jak wam idzie
bo czemu nie

powodzenia



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2024-02-28 00:21:58
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium