SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
QhuTaz
nie nie panuje , ale nie piję
i starzeję się już
młodość się kończy , szału nie było i nie mam pomysłu co dalej , jakoś coraz mniej mi się chce

ale jak pisałem liczę na farta
no wiadomo każdy fart się kiedyś kończy ale może jeszcze nie teraz jeszcze nie dziś

ogólnie jest "ok" trochę takie naciągane ale jednak "ok"



Zaryzykuj Prosiak. Możesz wybrać szybki koniec albo powolne dogorywanie. Ja mam kilka planów i muszę je zrobić, choćby nie wiem co, a bywa ciężko. Ja mam w planach duże zmiany i nie wiem co z tego wyjdzie, może być nieźle, może być przeyebane zobaczymy. Jak na razie zmiany na ogół wychodziły na dobre.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a wiecie źe jak się przesłucha wszystkie albumy TOOLA jeden po drugim po kolei bez przerwy w samotności to ...
no i właśnie nic pewnego nie wiadomo bo różnie to ludzie gadają ale ludzie wychodzą z ciała widzą dźwięki słyszą kolory swobodnie się przemieszczają między wymiarami , jeden podobno nawet udał się poza wszechświat "poza wszystko" ale nie wrócił żeby opowiedzieć tylko dał znać że
że się zawinął i że jest w dechę i nie zamierza wracać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dwa pierwsze albumy Korn rozumiesz dopiero słuchając ich na amfie. Były w całości nagrane i napisane na amfie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ale u mnie jakość powietrza jest chvjowa w tym Krakowie. Jakbym koło komina siedział. To miasto po prostu cuchnie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No wokal ejst chxjowy w Toolu, perka najlepsza.

No sporo nagrywali chłopaki na czymś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
chyba u nas w MON ktoś się zapoznał z tą historią "Korpus Kretynów"
i chcą ten temat zaimplementować

pościągają jakiś nieboraków poszkolą miesiąc dwa albo trzy i dawaj na Rusa



1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Korpus kretynów w polskiej armii to sztab
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
tak z 2 strony przypominam jak były tu dyskusje o powszechnym dostępie do broni I większość była za, jednym z argumentów było że miała nam wzrosnąć zdolność obronna kraju ( czego ja akurat nie rozumiem), teraz jak raptem trza poświęcić 2 tyg powszechne oburzenie.Rozumiem że jakość szkolenia może być różna, choć chyba jeszcze nikt go nie odbył, ale w czasie zagrożenia myślicie że jest czas na szkolenie odpowiedników komandosow z Gromu? rozumiem że w razie agresji Rosji większość leci czym prędzej na zachód?a jeśli tak to czy przypadkiem nie taką postawę wysmiewaliscie u naszych elit w 39?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mylenie elit których zadaniem jest godnie reprezentować kraj a obrony pisowskiego grodu w 2022 dla PiSu.
Po drugie obronność kraju mnie nigdy nie interesowała w związku z dostępem do broni.
Dostęp do broni ma służyć tylko i wyłącznie moim celom a nie bronieniu upadłego chlewika który krajem jest w teorii jedynie, gdzie ziemi jest jedno jaka flaga na niej powiewa.
Poza tym moja ojczyzna jest Śląsk, a ten jest taki polski jak śląski czy niemiecki, więc dla interesów okupanta walczyć nie mam zamiaru
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Za to co okupant zrobił z kiedyś najbogatszym regionem Europy niech się okupant broni sam a ja mogę jedynie liczyć że w związku z tym Śląsk wróci do Niemiec, że wszystkich opcji ta najlepsza dla Śląska oraz uzasadniona historycznie

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato