SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale jak mnie na portomanetce tak szypko spadło tom się zdziwił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona
powtorze raz jeszcze
aby z biedy sie wygrzebać trzeba yebać

Albo dobrze kraść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja muszę przestać przeglądać internet, jak robię to robię, jak wypoczywam to wypoczywam. Ostatnio błędy popełniłem w robocie, bo jak się w międzyczasie coś innego robi to tak to wychodzi.

Krypto walnęło, ale pewnie wróci. Ja bym chciał, żeby w końcu karty graficzne były tanie.

Yebac ale mądrze.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
TO ja Wam lepszom historie opowiem. Poszedłem do barbera, a on do mnie "jak mamy ciąć?"

Na początku nie zakumalem kto to "barber"
Dla mnie to Fryzjer
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
YebatzKimona
szczerze to nie wiem, troche sie rozleniwiłem i wbiłem w strefe komfortu przez ten januszex, moze na zimie jak sie pogoda zacznie psuć

Ty Zabstyl, no widzisz, mówiłem ci, że początki zawsze są najgorsze, a potem jakoś tak idzie. Chyba nie jest, aż tak tam źle, skoro zostajesz tam do zimy. Na pewno teraz lepiej niż z samego początku, gdy zaczynałeś.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Do zimy w Polsce ale na pewno nie w januszexie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A to może jeszcze znajdziesz coś innego. Nie wiem jak się w twojej branży mocno liczy doświadczenie w branży, ale na pewno jakoś się liczy. Mój kolega po roku w finansach w korpo z 2800 zł na rękę podskoczył do 4500 zł na rękę, a w IT jeszcze szybciej idzie kasa do góy.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dorośleje nam zabstyl
jeszcze niedawno fiubździu zagranica i inne głupstwa mu w głowie były
a teraz już widać poważnie myśli o życiu

ma posade ... i tam chyba ta "mężatka"
też sie bardziej podoba niż nam tu mówi
zaraz z niej bedzie pani zabstylowa

i do zimy potem do wiosny pitem do wakacji ... i ani czy obejrzy a już bedom chrzciny ...

i dobrze ... dobry chłopak jest
niech się wiedzie


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/20/2021 6:31:35 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 292 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1528
ravka1 Właśnie z nim zakończyłem dyskusję i znalazłem ten temat. Skończyłem ja na drugim razie jak małolat go obalił i po prostu nie opisałby tego w ten sposób gdyby rzeczywiście do tego doszło.

Muszę powiedzieć, że praktycznie od początku gadka wydawała mi się dziwna, ale to ignorowalem i mu odpisywałem coraz bardziej zdawkowo, praktycznie cały czas powtarzając to samo.

Po co takie akcje robić? Robi sobie zbiór konwersacji i później opublikuje z kim do czego doszedł. Cały czas miałem wrażenie, że rozmawiam z jakimś gowniarzem nazywajacym tak innego gowniarza.



Zmieniony przez - ManMachine w dniu 2021-05-20 08:14:57

Zmieniony przez - ManMachine w dniu 2021-05-20 08:15:32

Wszystko ma swój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ManMachine
ravka1 Właśnie z nim zakończyłem dyskusję i znalazłem ten temat. Skończyłem ja na drugim razie jak małolat go obalił i po prostu nie opisałby tego w ten sposób gdyby rzeczywiście do tego doszło.

Muszę powiedzieć, że praktycznie od początku gadka wydawała mi się dziwna, ale to ignorowalem i mu odpisywałem coraz bardziej zdawkowo, praktycznie cały czas powtarzając to samo.

Po co takie akcje robić? Robi sobie zbiór konwersacji i później opublikuje z kim do czego doszedł. Cały czas miałem wrażenie, że rozmawiam z jakimś gowniarzem nazywajacym tak innego gowniarza.


Zmieniony przez - ManMachine w dniu 2021-05-20 08:14:57

Zmieniony przez - ManMachine w dniu 2021-05-20 08:15:32



no
nie wiem
naprawdę nie wiem co o tym myśleć






Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/20/2021 9:46:09 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium