SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kokodżambo i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Sepko
Prosiak, co dokładnie kombinujesz w swoim cv?


dejunk kompletny
pozbywam się wszystkiego co "zbędne"
od uporządkowania mojego otoczenia
i to fest , mam na myśli nawet papiery w
segregatorze poprzez nawyki i czynności
chcę zostać tylko z tym co niezbędne
tak materialnie jak i mentalnie

„Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień" Winston Churchill

już wiem że to co robię robię tylko tymczasowo , nie widzę siebie w tym , obecne moje zajęcie jest tylko środkiem do celu ... chcę iść w świat ... nie mam żadnych zobowiązań żadnej rodziny więc nic mnie tu nie trzyma , w zasadzie potrzebuję się tylko ogarnąć pozamykać sprawy i zastanowić czy wybędę na stałe czy będę sobie tutaj miał coś ale bazę wypadową żeby sobie popracować i zarobić między wyjazdami

już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym wszystkim ale wiecznie odkładałem na później tematy bo wymagały podjęcia konkretnych decyzji a wóda nie pomagała w tym by wziąć się do kupy , i miałem złudne przeświadczenie że jeszcze jest czas że w sumie to jeszcze młody jestem itd. ale ostatnie wydarzenia na świecie uświadomiły mi że albo robisz albo nie robisz ... czasu jest mało życie jest kruche a rzeczywistość która nas otacza może się w mgnieniu oka zmienić bardzo niekorzystnie
pandemia lockdowny teraz wojna ... trochę mnie to "wyprostowało"
doszedłem do wniosku że któregoś dnia obudzę się jako emeryt który tylko rozmyślał i w sumie nie zrobił nic z tego co zrobić chciał , ostatnio rozmawiałem ze znajomymi też 30 paro latki w zasadzie przed 40 i kvrwa wszystkim nam się wydaje że maturę pisaliśmy w zeszłym tygodniu ...
teraz albo nigdy
albo będę robił albo będę oglądał na YouTubach ludzi którzy robią
4

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Słusznie Prosiak. Warto spróbować to ogarnąć. Bardzo dobrze Prosiak robisz. Też mam takie plany, ale muszę domknąć pewne sprawy, a to nie takie proste. Raz się żyje i też sobie spróbuję zaryzykować, choć też nie chcę robić pewnych rzeczy bez zabezpieczenia.

Chociaż czasem jestem zmęczony tym szarpaniem się z życiem, to bywa męczące, próbowanie kolejny raz, ale co nam pozostaje w sumie jak nie próbować, nie ma wyjścia inaczej nie wyjdzie się z tej chvjni.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Racja, pomyśł, że przedsiębiorcy realizują 1 z 10 biznesów najczęściej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
Sepko
Prosiak, co dokładnie kombinujesz w swoim cv?


dejunk kompletny
pozbywam się wszystkiego co "zbędne"
od uporządkowania mojego otoczenia
i to fest , mam na myśli nawet papiery w
segregatorze poprzez nawyki i czynności
chcę zostać tylko z tym co niezbędne
tak materialnie jak i mentalnie

„Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień" Winston Churchill

już wiem że to co robię robię tylko tymczasowo , nie widzę siebie w tym , obecne moje zajęcie jest tylko środkiem do celu ... chcę iść w świat ... nie mam żadnych zobowiązań żadnej rodziny więc nic mnie tu nie trzyma , w zasadzie potrzebuję się tylko ogarnąć pozamykać sprawy i zastanowić czy wybędę na stałe czy będę sobie tutaj miał coś ale bazę wypadową żeby sobie popracować i zarobić między wyjazdami

już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym wszystkim ale wiecznie odkładałem na później tematy bo wymagały podjęcia konkretnych decyzji a wóda nie pomagała w tym by wziąć się do kupy , i miałem złudne przeświadczenie że jeszcze jest czas że w sumie to jeszcze młody jestem itd. ale ostatnie wydarzenia na świecie uświadomiły mi że albo robisz albo nie robisz ... czasu jest mało życie jest kruche a rzeczywistość która nas otacza może się w mgnieniu oka zmienić bardzo niekorzystnie
pandemia lockdowny teraz wojna ... trochę mnie to "wyprostowało"
doszedłem do wniosku że któregoś dnia obudzę się jako emeryt który tylko rozmyślał i w sumie nie zrobił nic z tego co zrobić chciał , ostatnio rozmawiałem ze znajomymi też 30 paro latki w zasadzie przed 40 i kvrwa wszystkim nam się wydaje że maturę pisaliśmy w zeszłym tygodniu ...
teraz albo nigdy
albo będę robił albo będę oglądał na YouTubach ludzi którzy robią


Pewnie, jedź se zdobywać świat i hulać a my tu będziemy zap*****lac na januszexy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie każdy może odnieść sukces, pamięaj. Na jednego Prosiaka zwycięzcę przypada 10 luzerów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Łinston Czerczil to był degenerat, masowy morderca i zbrodniarz wojenny. Nie polecam
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
A Paton nie? Tesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pattona to przynajmniej szanuje bo przejrzał czerwonych gnoi i chciał coś z tym zrobic

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
chciał coś z tym zrobic

A ja za to samo szanuję Hitlera i Himmlera , (chociaż może nie powinienem ze względu na napaść na Polske) , tępili robactwo i odemnie zawsze respect dla tych panów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium