SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No niestety grind. Ludzka psychika jest krucha. Potrzeba dużo pracy, żeby sobie z tym poradzić, a i tak nasza pewna część pamięta. No rodzice mają olbrzymi wpływ na nas i później na naszą osobowość, zachowanie, emocje itd.

Ja miałem inną sytuacje z pewnymi ludźmi z wczesnego dzieciństwa, epizodyczną i krótką, ale mocno mi się wryła. No i bardzo wymagających i zaborczych rodziców, szczególnie matka. Perfekcjonizm i stawianie sobie nierealnych wymagań to w sumie norma, a jak ich nie spełnisz to czujesz się jak govno, ale z czasem się udało trochę udało i mam mniejsze ciśnienie na co dzień. No, ale do dziś nienawidzę jak ktoś choćby trochę stara się mówić, co mam robić, bo mnie to wkvrza, bo trochę długo byłem kierowany.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-09-18 20:44:21
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jest tak

wiec jak mam cos azplanowac to sie to rodzi z bolem wielkim

I zastanawiam sie gdzie bylybm w zyciu, gdybym nie mial tak negatywnego nastawienia do planowania, a tym samym ukladania przyszlosci
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ludzkie cialo to druga hitoria

Na przykladzie glupiej kulturystyki-napierdlasz 5 lat, zachorujesz na 3 tygodnie, zegnaj maso, zegnaj silo.

Cud geniuszu ludzkie cialo

Albo wezmiesz dwie osoby podonej budowy i dasz im ten sam rezim treningowy i diete, jeden sie doj**ie a inny zaj**ie i ch**a mu urosnie

Szyderstwo losu Pan Bog sobie zarciki zrobil

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie ta niesprawiedliwosc podoba, kolezki sie srają programuja trening periodyzacje choye moye a ja trzaskam pompki i wyglądam lepiej od nich
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale gdyby bylo odwrotnie to by juz nie bylo tak zabawnie co?

Juz nawet nie mowie zeby efekty byly takie same u ludzi, ale przy takim samym nakladzie i programie zblizone

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie byłoby zabawnie ale nie jest odwrotnie więc dobra moja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A tu chichot losu

Jasiu j**ie na tym programie go Zenon, je to samo, Zenon Arnold a Jasiu dalej moze se skarpetki na zebrach prac
Jasiu kmini i odkrywa przyczyne
"sTErYdY"

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ci twoi kumple to pewnie spod znaku "więcej sprzętu niż talentu" najlepszy plan treningowy nie pomoże jak robisz go chvjowo i nie dbasz o jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czasem jak mi sie wch** nudzi to troche nad tym kminie, ze z jednej strony ludzki mozg i cialo jest super a zdrugiej taki chichot losu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no to są wczute chłopaki co żyją tą siłownią, piotrusie pany yebane co ma im się żyłka na bicepsie zgadzać
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium