SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
włoska resatłracja


Da Grasso ?
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no sama powiedziałą: "dorosły jest, powinien zrozumieć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
North fish jest dobre, bo możesz tam sobie zamówić opcje z dodatkami, które możesz nakładać w opór i jak się postarasz to ładny kopiec usypiesz hehe

Ciekawe czy istnieją światy alternatywne, w których to beta szmaci, a alfa płaci.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dla mnie KFC mięso ma dobre, bo nie jest to mielonka jak w McDonald czy Burger King, ale panierka mega ocieka tłuszczem. W Burger Kingu za to Burgery są pokaźnych rozmiarów jak kiedyś tam jadłem i spory wybór, ale samemu taniej wychodzi robić.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
mordo, w mięso kfc to ja wkladam szpikulec od termometra którym 10 min temu mierzyłem temperature uj**anych kontenerów
bon apetit
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Czyli też chvjnia, dzięki za info ziom. No to lipa, ja często słyszałem o różnych też prankach. O tym ostatnio było głośno. https://www.se.pl/poznan/murowana-goslina-wielkopolska-pizzeria-nagi-kucharz-seks-ciasto-pizza-wideo-aa-qtup-xKoM-EC3b.html
Czyli jednak samemu najpewniejsze, bo nie wiadomo co, kto gdzie wkładał, co robił z jedzeniem, ja jedynie słyszałem o pluciu do żarcia w restauracji i byłem świadkiem nakładania lodów oblizana łyżka, ale o tym wam opowiadałem.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-07-03 21:56:54

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904

Ciekawe czy istnieją światy alternatywne, w których to beta szmaci, a alfa płaci.


ło paanie , to musiałby być bardzo alternatywny świat ... bardzo

P.S

wszystko gotowe żarcie wali chvjem
zresztą nie tylko gotowe ... chlebek pieką kiełbaskę robią mięsko w sklepie kupujesz na kotleciki ... i tak jak zabstyl mówił zapewniam was lepiej nie wiedzieć i nie zaprzątać sobie tym głowy bo już byś nic człowieku nie zjadł normalnie
(parę lat temu sam byłem z jednym typem na normalnej fermie kurzej po lewej jajka bez nadruku po tym takie jajka puszczane były na rynku jak "ekologiczne" z wolnego wybiegu i ludzie łykali ten patent , starsze pokolenie na wsi pewnie by się nie dało wychvjać na taki sposób ale w mieście w Łodzi brali płacili i jeszcze zadowoleni byli że prawdziwe jajko od chłopa a typa znam i wiem że kvrwa kur to już w 15 lat nie ma )

podobnie zresztą jest z warzywami i wszystkimi fruktami ... nie ma żadnej różnicy że sobie kupisz na ryneczku czy w markecie bo to i tak wszystko jest brane w hurcie , np w Łodzi jest to Zjazdowa
wszyscy prawie tam biorą kupują i na wszystkich lokalnych rynkach stare baby kupują i się pasują że nie to zupełnie co innego jest niż w tych marketach ...
bardzo dawno temu na granicy dorosłości miałem w karierze epizod z "warzywniakiem" i temat znam
teraz żeby mieć pewność musiałbyś sam sobie uhodować albo zapłacić naprawdę ciężkie pieniądze i kupić z pewnego źródła certyfikowane żarcie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona
mordo, w mięso kfc to ja wkladam szpikulec od termometra którym 10 min temu mierzyłem temperature uj**anych kontenerów
bon apetit

Zabstyl a to czasem nie jest także to samo mięso które idzie do maców, burger Kingów, tzw "Kule mocy" czyli mielonka na Kebaby czy tam do Carrefourow,Biedronek ,Lidlów ,Auchanów itp. itd . ? Bo mnie się wydaje że tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane158
YebatzKimona
mordo, w mięso kfc to ja wkladam szpikulec od termometra którym 10 min temu mierzyłem temperature uj**anych kontenerów
bon apetit

Zabstyl a to czasem nie jest także to samo mięso które idzie do maców, burger Kingów, tzw "Kule mocy" czyli mielonka na Kebaby czy tam do Carrefourow,Biedronek ,Lidlów ,Auchanów itp. itd . ? Bo mnie się wydaje że tak


Nieee, te mięso do sieciowych sklepów jest lepiej sprawdzane i lepszej klasy niż fast foodowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No to chociaż dobrze , chociaż mój kumpel rozwoził kiedyś w chińczyku żarcie i tam szło to samo mięso co do KFC (a wcześniej jeździł w KFC ) to był ten sam zakład mięsny, ale wiadomo różnie jest w różnych miastach
Btw ja sam uwielbiam "berlinki " ale aż wolę nie wiedzieć jak to się robi hvj tam, żrę ,smakuje mi i to najważniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium