SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Teraz się przerzucam na taką szermierkę europejską, no i jest mocno kontaktowa i pisałem do gościa, więc raczej bez okularów będę ćwiczył, a mam wadę -2, teraz pewnie nawet -2,5 (do -3 kwalifikuje się jako mała) ale jak MMA trenowałem to czasem miałem problem ze znalezieniem z powrotem gościa, z którym trenowałem gdy po prezentacji jakiejś techniki/po przerwie na wodę znów wracaliśmy do par. Ale plus taki, że w bliskim dystansie w trakcie walki nie ma problemu.

Jak trochę siana zdobędę to może kiedyś zdecyduje się na laserową korektę.

Ogólnie to do wyboru mam kord, szablę, miecz+puklerz, sztylet włoski, miecz wielki.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no nareszcie
w końcu se po walczysz
bedziesz pan zadowolony panie Agares
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No wcześniej za bardzo nie było okazji, bo ta to na jakichś innych zasadach i otworzyli dopiero teraz jak siłownie (bo oni z tej europejskiej mają swój własny obiekt, zamiast ćwiczeń na wynajmowanych salach gimnastycznych), a szermierka japońska była w szkołach na wynajmowanych salach gimnastycznych, więc japońska była otwarta. Zresztą w tym Katori już pierwszy stopień zrobiłem (chodziłem na to równy rok), a nie chcę mi się w to dalej brnąć. Ogólnie powiem wam chłopaki, że w tych dalekowschodnich ta cała otoczka, ceremoniał itd. odgrywa sporą rolę, a w zachodnich sztukach (europejskich) no to chyba przede wszystkim dominuje pragmatyzm, żeby jak najszybciej kogoś pokonać, a reszta to tam chooy.

No, ale ogólnie zawsze to coś nowego i lubię takie odstępstwo od rutyny, tak motywująco działa na człowieka.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-06-02 20:06:22

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
dzis myslalem ze typa w robocie nayebia, na szczescie w tym gowno miescie czasem go widuje to go zlamie w pol polaczka smiecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No dobrze jest niektóre sprawy załatwiać na osobności. Ja pamiętam kilku takich kozaków popisujących się w grupie, a potem jak był sam i cię mijał to wzrok spuszczony w dół i cichutki. Trzeba czasem wpyerdol spuścić. Ja raz solówę zaproponowałem na studiach co coś tam kozaczył to koleś wymiękł i był już grzeczny. Albo pamiętam w szkole był taki jeden napinacz co tam do kilku coś tam przykozaczył z dvpy, to potem czekaliśmy po szkole na niego z kumplem i spyerdolił ze szkoły tylnim wyjściem, bo ktoś dał cynk, ale i tak koleś miał przez to wystarczająco narobionej siary w szkole. Ale teraz rzadko mam takie sytuację, od kilku lat praktycznie wcale.

A ty Zabstyl trenujesz teraz dalej BJJ, bo w Lublinie to tam pewnie było kilka sekcji, a teraz jak wyjechałeś to pewnie mniej w tym mieście, gdzie teraz pracujesz.

A co ten typ nawywijał, coś kozaczył czy wymądrzał się?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
coś za plecami przedrzeźniał popisywał sie przy koleżkach, możliwe, że to jakiś inside joke bo czesto mnie mylą z innym typem (na hali w kominiarze latam) ale generalnie mnie to nie interesuje i nastepnym razem mu pyerdolne albo na morde albo zatrzymanie towaru z całego dnia i mu zabiorą premie

BJJ teraz dużo mniej, w weekendy tylko, dużo siłki trzaskam bo w sumie taki miałem plan na najbliższy czas, fizycznie się wzmocnić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dzięki za cynkufke Bane, właśnie oglądam Siniser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
Jacob2904
Teraz się przerzucam na taką szermierkę europejską, no i jest mocno kontaktowa i pisałem do gościa, więc raczej bez okularów będę ćwiczył, a mam wadę -2, teraz pewnie nawet -2,5 (do -3 kwalifikuje się jako mała) ale jak MMA trenowałem to czasem miałem problem ze znalezieniem z powrotem gościa, z którym trenowałem gdy po prezentacji jakiejś techniki/po przerwie na wodę znów wracaliśmy do par. Ale plus taki, że w bliskim dystansie w trakcie walki nie ma problemu.

Jak trochę siana zdobędę to może kiedyś zdecyduje się na laserową korektę.

Ogólnie to do wyboru mam kord, szablę, miecz+puklerz, sztylet włoski, miecz wielki.


nie miales problemu z motywacją do treningow przez chore oczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Sinister, jeden z lepszych horrorów jakie widziałem . Soundtrack niesamowity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
aa3
Jacob2904
Teraz się przerzucam na taką szermierkę europejską, no i jest mocno kontaktowa i pisałem do gościa, więc raczej bez okularów będę ćwiczył, a mam wadę -2, teraz pewnie nawet -2,5 (do -3 kwalifikuje się jako mała) ale jak MMA trenowałem to czasem miałem problem ze znalezieniem z powrotem gościa, z którym trenowałem gdy po prezentacji jakiejś techniki/po przerwie na wodę znów wracaliśmy do par. Ale plus taki, że w bliskim dystansie w trakcie walki nie ma problemu.

Jak trochę siana zdobędę to może kiedyś zdecyduje się na laserową korektę.

Ogólnie to do wyboru mam kord, szablę, miecz+puklerz, sztylet włoski, miecz wielki.


nie miales problemu z motywacją do treningow przez chore oczy?


Nie, w treningu to niespecjalnie przeszkadza (walka w bliskimm dystansie), nawet czasem jestem przez to bardziej skupiony na tu i teraz. Zresztą nie chciałbym, żeby coś tak błahego mnie ograniczało. Anderson Silva, Gamrot, Mańkowski mają wady wzroku i jakoś ćwiczą.

Z Sinistera, ten kawałek jest najdziwniejszy

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium