SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hahaha

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Już się kilka osób zebrało przez te wszystkie lata obu płci którym powiedziałem.
Staram się z wyczuciem, reakcje były różne, ale z reguły ludzie dziękowali od razu albo po jakimś czasie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
YebatzKimona
ja kiedys typowi powiedziałem, ale może miałem troche złe delivery, przyznaje
jak sie cuckold zagotował, z łapami startował

Heh się zagotował, bo pewnie swoją witaminke uważał za świętą. Jeszcze znając życie pewnie potem winy szukał w sobie ehh... Mój brat tak miał, że z dziewczyną był rok, a w sumie odeszła do innego i zaczęła kręcić z innym jak jeszcze była z nim w związku, w dodatku zostawił jej swoje auto niby stare, ale trochę kosztowało, nie wspominając o tym jak czasem to o niej z rozrzewnieniem wspomina. Mam nadzieję, że nigdy nie będę tak zaślepiony .

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Putin kombinuje w ten sposób, żeby zawiązać sojusz z Koreą Północną, która da mu 100 tysięcy żołnierzy. Ciekawe co z tego wyjdzie https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kim-dzong-un-zlozyl-oferte-putinowi-rosja-ma-dostac-100-tys-zolnierzy/ly5e5db 

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
YebatzKimona
no też życie meza i jego sprawa


Dlatego ja z reguły wale z ucha w kwestiach typu zdrada itp jak wyżej. Już tak straciłem dobrego kumpla, bo się obraził jak mu powiedziałem co robi jego żona i z kim.





Zmieniony przez - grind w dniu 8/5/2022 11:23:31 AM

Nawet jakbyś nie powiedział to i tak by się obraził jakby się wydało , bo miałby do ciebie pretensje że wiedziałeś i mu nic nie powiedziałeś ,jednym słowem sytuacja hvjowa



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-05 18:34:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Napisałem lasce (taka 6,5 na 10, inna niż ta o której wcześniej pisałem, ładniejsza) dziś koło południa propozycję spotkania, np. w weekend bo i tak w weekend mam tylko basen i piwo z ziomkiem, więc czasu sporo ale dałem weekend tak jedynie przykładowo. Napisała mi wk***iona i z pretensjami, że już weekend ma zaplanowany i czegoś takiego nie załatwia się na ostatnią chwile, choć nawet to nie musiał być weekend, ehh a mogła księżniczka napisać po prostu nie jest zainteresowana, nie ma czasu. No, ale w sumie lepiej, że teraz wyszło, że jest posrana niż po czasie, a na ostatnim spotkaniu zgrywała całkiem miłą. Miałeś rację Zabstyl, że się nieraz maskują, a potem wychodzi szydło z worka.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-08-05 22:18:41
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Yebnieta o co tu się denerwować? , nie ma czasu i tyle , przecież nic się strasznego nie stało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie no wiadomo Bane, że nic strasznego się nie stało, ale można odmawiać w trochę milszy sposób. Nawet jak z kimkolwiek piszę, nawet nie chodzi mi o laski tylko spotkania ze znajomymi, to można kulturalnie odmówić i zazwyczaj tak jest. Mnie takie coś trochę odrzuca.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ja właśnie o tym mówię, ma dziewczyna zajęty weekend (to niech sobie tam ma ) po co pajacuje bez powodu , o to mi chodziło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A no tak sory, źle zrozumiałem twój poprzedni post. No niestety Bane, ale niektóre takie już laski są, dla mnie to taki trochę sygnał ostrzegawczy. Powiem ci, że jak już na początku coś z laską jest nie tak to już potem może być jeszcze gorzej.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-08-05 23:29:51
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium