SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No co Prosiak geny mamy zaj**iste!

Agares czyli co? Jak będe ruchał azjatkę to mi się nie urodzi syn kurdupel z małym kiondybałęm? Boję się, że potem go zadna nie będzie chciała i chxjowe wnuki będę miał albo co gorsza nazwisko nie przejdzie na następny pokolenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No efekty potrafią przyjść po długim czasie, np. gry są o tyle lepsze i bardziej wciągające, bo widzisz efekty o wiele szybciej. Nie wiem co ci poradzić zabstyl. Wyobrażaj sobie w myślach ostateczny cel/sukces tej drogi jak tracisz motywację.

Może się urodzić taki kurdupel, którego opisujesz pilek. Tu chodzi o choroby genetyczne. Pierwszy przykład z brzegu ze stronki. Mukowiscydoza występuje 18 razy częściej w związkach kazirodczych.

Dla mnie jeśli chodzi o ilość nauki to większy przeskok był między gimbaza, a liceum niż podstawówka a gimbaza. Sporo nauki było w liceum

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie trace motywacji ale sie wkurvviam i mi kortyzol skacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja na podwyższony kortyzol brałem Ashwaganda i potwierdzone badaniami to jest, że obniża. Może mniej stresu wieksza cierpliwość.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szkoda, bo azjatki są hot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Jacob2904
Chodzi o to, że populacja ludzi jest mocno heterozygotyczne (posiadamy allel dominujący i recesywny). Recesywny to ten, który się ujawnia, gdy są dwa allele recesywne w prawidłowej diploidalne komórce. Dominujący się ujawnia jak mamy dwa allele dominujące lub allel dominujący i recesywny. Większość chvjowych cech dziedziczy się w sposób recesywny, więc jeśli mamy bardziej odmienne osobniki to większą szansa, że np ten będzie miał allel dominujący lub recesywny itp. lub na odwrót i będziemy mieli heterozygote. Natomiast bliskie pokrewieństwo powoduje, że mamy osobniki bardzo podobne genetycznie i jest duża szansa, że jeśli siostra ma allel recesywny danego genu to brat też i jest duża szansa na ujawnienie się cech recesywnych.



Ja to bym chciał z azjatka, arabka(ale oczywiście nie muzułmanka) i z murzynką też.

Mocno nie podobają mi się hinduski.

Żydzi Aszkenazyjscy mieli sporo bliżej spokrewnionych związków i u nich teraz występowanie pewnych chorób genetycznych jest częstsze. W dodatku w sporcie Izrael sobie słabo radzi.




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-14 17:36:48

Agares to tak z ciekawości i po krótce ? Dzieci z mieszanych związków są "zdrowsze" mają "lepsze geny" czy tak?
Btw ja bym mógł mieć Latynoske, Arabke albo Indiankę ,Azjatki w sumie także fajne
Albo np Polinezyjke Nicole Scherzinger imo zayebista

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-07-14 19:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Lepsze rozumiane jako zdrowsze. Mniejsza szansa na choroby genetyczne. "Lepsze" to takie ogólne słowo i mało precyzyjne. Jeśli jesteśmy wysokim murzynem z Konga i chcemy mieć wysokiego syna koszykarza, to se ogarnijmy wysoką murzynkę np. z tego samego miasta i będziemy mieć prawdopodobnie wysokiego syna. Jeśli zależy nam na mniejszej szansie na choroby genetyczne u syna, to weźmy zwykłą azjatke. Syn wtedy nie będzie pewnie taki wysoki, ale mniejsza szansa, że będzie miał chorobę genetyczna.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ALe stara prukwa z tej szrecingowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ale też nie ma co się przejmować tym, aż tak bardzo, bo akurat populacja Polaków jest wystarczająco duża i zróżnicowana genetycznie, więc można śmiało zapładniać Polki. Byleby nie posuwać siostry czy kuzynki.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Czyli w sumie na to wychodzi, bo nowotwory albo zawały/wylewy także
mają/mogą mieć podłoże genetyczne
Szrecingerowa stara ale jara ja bym ją brał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium