SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no tak iest

No tak, ale zbieractwo to nie łowiectwo, a ludzie z tego też potrafili sie wyżywić.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-12-05 21:15:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja nie mówię Prosiaczki że ta terapia jest właściwa, ale że jej założenia zgadzają się z moim układem trawiennym. I kilku innych osób które znam
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Teoria

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
uwaga, hardcore leci



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no faktycznie na szybkości sprawdziłem

o to mam zaraz taki pomysł
jak nas wszystkich zachpujo a zrobią to prędzej czy później to bezdyskusyjna rzecz jest to będą wiedzieli jaką grupę krwi kto ma a że pieniędzy już nie będzie i będzie się chipem płacić to nie będziesz mógł kupić żarcia co będzie niewłaściwe , wchodzisz już cię skanują i cyk już wiedzą jaka jest twoja lista dostępnych opcji i możesz tylko to co legalne nabyć i koniec a jak coś nie pasuje i dyskutujesz to pała i lać po plecach aż się zimny koniec zagrzeje i zaraz się nauczysz jak się należy odżywiać ! tak powinna wyglądać wolność w Unii
dla naszego dobra wszystko , zaraz byłby porządek , już się nie mogę doczekać

i akurat to jeszcze ze 20 lat bedzie , ja zdążę se skwaśnieć i się będę kvrwa śmiał z tych bananowych komunistów , kawiarnianych socjalistów z kanapowych rewolucjonistów ze Starbucksa ... tak wam dobrze że dobrze wam tak

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Żaba potrzebuje pomocy na privie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Poważnie?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Poważnie?


tak

bądźmy szczerzy tak będzie prędzej czy później w taki czy inny sposób , te wszystkie dystopie czy antyutopie które czytaliśmy świetny pisarzy anglo/amerykańskich radzieckich czy polskich tak jak Zajdel mój kochany staną się rzeczywistością wszystko podąża w tym kierunku i wszystko na to wskazuje , mieli racje że społeczeństwo to banda idiotów , która się sprzeda i skvrwi za błyskotki a obudzisz się w falansterach , przecież jest tylko wypić i zakąsić muzyki posłuchać i mieć święty spokój , a technologia ułatwi to politykierom oj ułatwi ...

oczywiście wcale nie marzy mi się taki świat tak tylko napisałem z bezsilności , nie chciałbym takiej przyszłości ale przewiduje że taka właśnie będzie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Wierzycie w prawo przyciągania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
ej stulej tzn chadowie ! graliscie w battlefield 1 ?
tam w kampanii chodzi o to by szybko umrzec ? bo umieram i przenosi mnie dalej

czy tak h**owo gram, ze komp nie widzi sensu abym realizowal dalej cel misji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium