SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek
No ma takie szanse, że ja pomału myślę, o tym, żeby przerzucić swoje firmy do Czech albo Estonii


bo jesteś nieudacznikiem !!!
cholerny zarobas a prawdziwej roboty nie znasz ... na komputerku sobie tam grasz cały dzień , na produkcji w zakładzie byś miesiąc nie wytrzymał

jak Ci sie w Polsce nie podoba to Won!
ale z jedną walizeczką ! polskich pinionszków nie wywieziesz
one się Polcom i Polakom należą
by zadośćuczynić ludziom pracy za deficyt godności zgotowany nam przez grandziarzy
do roboty uczciwej się weż

no już mi lepiej ... tego mi było potrzeba
niudactwo żółć zazdrość ...

pilek ja też się boję , właśnie ruszyłem z firmą i powiem Ci że ...
jak teraz ONI będą chcieli mojego dobra ... to ja swoje dobro biere i spiepszam do Rajchu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Do Rajchu? Czemu tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Trzeba ratować Polskę. Tylko jak?

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
W sumie to pewnie jeszcze trochę i tak 3 światowa wybuchnie. Syryjska armia weszła do miasta Tel Tamer, by odeprzeć atak Turcji.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek
Do Rajchu? Czemu tam?


na szybko chyba tam najrozsądniej
poszukam pracy i zastanowię się co dalej , chciałbym kraj anglojęzyczny
może sprzedam w Polsce wszystko i chvj , wyjadę na zawsze
no narazie Panie pilek walczymy na szańcach , jeszcze są prochy i kule
jeszcze trwamy ... może nawet wytrwamy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Marian.B.
Zastanawiam się czy te wybory nie były zfałszowane. Znam może dwie osoby, które głosują na PiS, a reszta, gdzie nie spojrzę, wypowiada się o PiS tak jak Wy tutaj. Rozumiem, że starsi ludzie głosują, bo mają mało w głowie, ale aż taka przewaga głosów?


ja akurat nie jestem zdziwiony taką przewagą. Kilka czynników złożyło się na taki stan rzeczy
1) Mamy starzejące się spoleczeństwo, średni wiek Polaka to coś ok 40 lat. Jeśli jeszcze odrzucimy tych co głosowac nie mogą,czyli nieletnich, to granica nam się przesunie w górę. A na kogo głosują starsi?
2) Polska wieś i małe miasteczka to twardy elektorat pis-u. Tam niezależnie od wieku czy nawet płci większość głosuje na pis.
3) Ludzie głosujący na opozycję są zbyt podzieleni. Zauważ na tę chwilę do sejmu wchodzą jeszcze lewacy,korwiniści i ludowcy. Statystycznie na 10 głosów w miastach wygląda to mniej wiećej tak
3 głosy na PiS
3 głosy na KO
3 x 1 głos na Lewicę,Korwina i PSL
1 głos nieważny,bo jakiś kretyn postawił ptaszka w kratce
to trochę jak u moich znajomych. Co z tego że tylko jeden poszedł na pis,jak z trzech pozostałych każdy poszedł na kogo innego? W tym samym czasie 4 osoby z jakiegoś zapiździewa w kieleckim poszło oddac głos na pis....

4) Na opozycję głosują młodsi, im młodsi,tym większe poparcie ma opozycja. Problem w tym że najgorsza frekwencja jest własnie u młodych...wiec tam gdzie tych głosów moglo by być dużo,to ich po prostu nie ma.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wielu ludzi którzy mają dzieci głosowali na pis bo "głupio im było nie głosować jak biorą 500+" - cytat pewnej d***** a mojej rówieśniczki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło kurła
nie wierze
weszła ... oficjalne dane
WESZŁA !!! KONFEDERACJA WESZŁA !!!

( liczyłem się z wałem do końca )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Kamil Waluś powraca. Ważył 206 kg, ale postanowił zrzucić w rok 80 kg i teraz zawalczy z Karolem Żołowskim.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium