SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2687 Napisanych postów 12559 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836066
Trzeba znaleźć złoty środek - ja chyba znalazłem, bo jem normalnie (nie wpyerdalam jak świnia) - i co jakiś czas taka krótka, mała, kontrolowana przycinka.

Teść i kortyzol najlepsze wyniki jakie miałem ever. Libido super (tu wyjątkiem jest zajechanie się treningowe, co niestety do dzis mi się zdarza).

Na bank zrobię redu i tak bo lubię i uważam że jak się robi to rzadko i do pierwszego efektu wow (czyli raz na rok i jak zaczyna wyglądać to zayebiscie to przestajesz, póki masz spoko hormony) to nie ma większego problemu. Problem był taki że ja miałem cykl 4 tygodni normalnego jedzenia i powrót do redu

Złotego środka dalej z treningami nie jestem w stanie. Ćwiczę muay thai a treningu siłowego nie chcę odpuścić. I wychodzi tak, że po mauy thai robię szyję, a kiedy nie mam mt to wchodzi treing siłowy I czuję ten zajazd czasami, libido znika momentalnie. I wraca jak złe, kiedy tylko zrobię 2 dni odpoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1740 Napisanych postów 10510 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 160032
Też tak miałem jak znalazłem laske do rypandollo, trzeba było wrzucić lekki surplus bo miała duże potrzeby xD
Teraz sie relacja zakończyła więc można ciąć elegancko
I już w sumie mam nadzieje, że sie nie będe bawił w takie podejrzane znajomości, nie można red flags ignorować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki