SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie zapłaci, ale ja jej w zamian nie wyebałem zatrzymania za które by straciła premie
wiec nie robila tego z dobroci serca tylko cichy handel usług
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Masz już plan treningowy j**aczukimon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Chyba zacznę się bawić w trójbajarstwo bo się zimno robi na kalistenike, będzie priorytet na siady bo na klatę zawsze najlepsze wyniki, na martwy nawet nawet a nogi rzepa w choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
A co chcesz coś rozpisać koledze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a powiedz jak Ci języki idom
tegujesz już po portugalskiemu sprytnie jakoś ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ostatnio se nawet książkę kupiłem. Czekam aż przyjdzie
Angielski też klepie, minimum jedno i drugie dziennie po godzinie jak się uda to więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
shooto
pilek
ja mam i bym ich cofnął, chociaż jak ze swoją przyszedłem do nigdy nikt się tak nie zachowywał do niej.

Bo się boisz, ze Ci ja odbiją. A jak będzie gdzieś szła sama i się tak witała to jej kamerkę zamontujesz? Baba ma sama umieć wyznaczać granice, a nie żebym jej na każdym kroku pilnował. Jak nie potrafi tego to elo, bo zafiksujesz


No jak się nie spisze, wtedy to i tak leci na harem, ale i tak nie pozwle, żeby ktoś macał babe, z kerą przyszedłem


Ja dawno temu miałem taką sytuację na dyskotece w wawie (quo Vadis się nazywała w pałacu kultury była ) , byłem z taką jedną a taki mój " znajomy " chciał z nią zatańczyć i sobie zaczął delikatnie "obmacywać " w tańcu
Wziąłem go na bok i powiedziałem że za chwilę w ryja dostanie , i już było po tańcu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A co jest z agaresem ? Bo mam parę Horrorów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Pilek ty chyba pisałeś o przeszczepie "linii włosów " jak dla mnie bez sensu , szkoda kasy


Gruner Chad (
50 wtedy na karku a linia włosów wysoko ,dziś ma 60 ) a i tak lepiej wygląda niż nie jeden 20 latek , no i frytkę wyruchał


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-08-26 23:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Panowie chce kupić sobie psiaka ,szczeniaka i się zastanawiam, albo Kaukaz



Albo Kangal


i się zastanawiam
Btw Kaukaza miałem ale Kangale mi się także podobają i nie wiem co wybrać ?
Obydwie fajne rasy piesków ,oddane i bardzo wojownicze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium