SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares jutro sobie odpalę jakiegoś
Pilek dla mnie ten typ ma jakąś dziwną gębę
Niby chad , ale ja bym takiej gęby nie chciał mieć
Btw skojarzył mi się teraz także Maserak - tancerz i jest jeszcze jeden taki typ Rafał Maślak(jakiś mister Poland chyba ) się nazywa(od koleżanek słyszałem ), niby mają powodzenie u bab ale ich geby są takie jakies "szczurowate "
Ja bym nie chciał mieć takiej fizjonomi jak takie typy (Maserak ten Borkan czy ten typ którego ty wkleiles czy ten maślak )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja wam powiem, że w chłopach to się totalnie nie orientuje. Wiadomo, że takie skrajności to łatwo rozróżnić, ale wśród przeciętniaków to ciężko powiedzieć, który lepszy.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ja wam powiem, że w chłopach to się totalnie nie orientuje. Wiadomo, że takie skrajności to łatwo rozróżnić, ale wśród przeciętniaków to ciężko powiedzieć, który lepszy.

A ja ci Agares zadam banalne pytanie ,jakbyś miał wybrać swój wygląd , to jakbyś wolał wyglądać np jak młody Kaczyński , czy jak Młody Stalin np. ?
Bo ja bez dwóch zdań jak Józef



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-07-10 00:14:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Józek lepszy w polityce też.

Jak byś tego typa co wkleiłem ocenił Agares?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wiadomo, że Młody Stalin, bo Kaczyński to kartofel z twarzy. Mi jedna koleżanka z akademika mówiła, że młody Stalin przystojny, ale nie klasyfikowałem go w kategorii przystojnego, wygląda dla mnie normalnie (a baby mówią, że przystojny), no ale normalnie > Kaczyński kartofel.

Tego co wkleiłeś Pilek to nie wiem, wygląda normalnie chyba. Tutaj się mówiło o linii włosów i szczęce to chyba dwie te rzeczy ma dobre. Ja bym tak strzelał 6-7/10,


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-07-10 00:29:09
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
pilek
Żaba ocen w skali 1-10 tego typa

https://images.app.goo.gl/sxbLTQC2y6XAGtb26



Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-07-09 22:18:21

Dziwne ma oczy na tym zdjęciu ale mógłby być 7, trochę za wysoka linia włosów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A wy dalibyście radę odróżnić, ale spośród takich przeciętniaków typu reprezentacja Polski w piłce nożnej kto przystojniejszy, a kto mniej, np. Lewandowski, Błaszczykowski, Szczęsny, Piszczek, Krychowiak itd. bo ja w sumie nie za bardzo. Za to jakby mi dali laski z reprezentacji siatkarek to bym od razu wiedział, która dobra dvpa.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Oczywiście że byłbym w stanie.
Kanony urody męskiej są mocno uniwersalne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No, ale ty byś analizował to tak mocno logicznie po kolei każde elementy i to pewnie więcej roboty, ja to pewnie musiałbym doczytać co i jak, co się tam liczy, żeby też wiedzieć. Ja to patrzę na babę i w 0,5 sekundy już wiem czy fajna dvpa i nie muszę analizować szczęki, kości policzkowych, jakichś tam rozstawu oczu, wszystkiego po kolei po prostu "pyk" na pierwszy rzut oka patrzę 0,5 sekundy i już wiem że fajna dvpa jest fajną dvpą. A przy chłopach to bym musiał się napracować, np. różnica między Szczęsnym, Lewandowskim, a Piszczkiem, mi to oni się wydają chyba na podobnym poziomie


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-07-10 00:58:02

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jak som pinionszki to siem babom nawet podobają chłopy w typie "Suski" czy "Sasin"

75% bap to w głowie tylko dobry samochut i wakacje Egipt albo Malediwy i siem pochwalić koniecznie siem pochwalić ... i zostaje niewiele sensownego towaru ... a minus stare brzydkie zajęte itd. itp. to niewiele zostaje przestrzeni do poszukiwań

trzeba się pogodzić z tym że życie to nie brazylijsko wenezuelsko meksykańska telenowela ...
chociaż i w telenowelach to najczęściej
Ona jest ładna biedna i ma dobre serduszko
a On jest pan mecenas dziedzic czy inny oficer ... raczej nie odwrotnie

młody ładny szczery gołodupiec usłyszał by najprawdopodobniej ... wypyerdalaj
(ochrona ! jakiś łach się tu kręci , pogońta go panowie ale tak żeby zrozumiał i się więcej nie pokazał !)






Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/10/2021 9:29:30 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium