SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
Citko prosiaku to imo był jeden z największych(o ile nie największy) polski talent ,niestety po kontuzji już nie wrócił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gówniaka siostry bym pierwszego na pisde ladowal żeby wnieść odpowiedni ładunek emocjonalny do konfliktu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
pilek
Matka zostawiła siostrze mieszkanie, poszła ta idiotka (moja siostra w sensie) się związała z satanisto/nazisto (tak kuhwa istnieej cos tak poj**anego). Zamieszkali tam i były tam rzeczy mojej matki z mlodości, bo na je po mamie swojej dostała i moja sisotra idiotka zaczęła ze swoim zj**em tam robić remont. Pomagałem im, dawałem pieniądze na sprzęt agd, brałem na siebie sprzęt rtv, bo te zj**y nic nie mieli i nikt im kredytu nie chciał dać.
Potem szwagier zj** dał mi znać, żebym przyjechał po rzeczy matki, a ja, że nie mam czasu, to napisał, że jak nie zabiore do 18:00 to ze śmietnika będe je zbierał. To mu piszę, żeby zamknął japę ,bo ma g**** do gadania, a on mnie od śmiecia i k***y wyzywa. Pytam czy mu się coś nie pop******iło, a on , że to mnie się pop******iło i , że on mieszkanie remontuje, a ja tak do niego i od chh**a mnie. Rozłączył się i nie chciał potem ze mną gadać. Plan był taki, żeby mu wyj**ać jak go spotkam, bo matka uprosiła, że póki siostraw ciązy a potem póki małe , żeby był spokój i mam nie robić nic.

No i teraz ojciec , który nie chciał się z zj**em spotykać, bo miał swastyke na głowie to teraz odkąd siostra ma gówniaka to ojciec zakochany we wnuku, bo jest rodzinną miękką pisdą i zawsze nią był to wybaczył wszystko w tym to, że on mi nabluzgał, a ja nic nie zrbiłem tylko przez ciąże zj**anej siostry.

teraz dzwonił stary, że się spotkać chce, matka prawilnie trzyma moją stronę, a pisda ojciec wymiękł i lubi szwagra i już mu nawet swastyka na głowie d****a nie przeszkadza. Jak mu mówię, że albo ja albo on to wyskoczył, że nie istnieje takie prawo ani taka zasada i to dziecinne co mówię, to kazałem mu nie odzywać się do mnie dopóki nie zmądrzeje. Wysłał mi na koniec smsa jak nie odbierałem telefonu "czy Ty jesteś katolikiem!?" odpisałem "hahahahaha". No kurva... ale mnie pod włos wziął. Jak ich spotkam to po mordzie każdy dostanie, może nawet gówniak roczny.


Rodzina to potrafi takie rzeczy odpyerdolić, że głowa mała. Też jestem na swoją mega wkvrwiony. Mój brat się leczył na psychę jak i ja, a to chyba nie przypadek, bo go rodzice chyba jeszcze bardziej niż mnie doyechali. Apodyktyczna, wymagająca matka, która byłą ok jak robiłeś to co chciałeś, a tak to przeyebane albo jak ci coś nie wyszło to też przesrane, wszystko musiało być tip top i na pokaz. Nie wspominając o innych rzeczach w mojej rodzinie i w ogóle w życiu. Wujek alkoholik, który poszedł do pyerdla nad znęcanie się nad własną matką (moją babką), ale w sumie mam na to dziwnie wyyebane, bo z nimi nie mieszkałem. Parę innych chorych akcji, ale to już dotyczy ludzi spoza rodziny. No i chvjowe zdrowie, które się poprawiło. Już wolę się trzymać z bratem i jakimiś obcymi osobami niż z rodziną. Choć ojciec jest ok, ale on jest za miękki i też kvrwa czasem trochę jak matka postępował, ale bardziej wyluzowany. Moja matka też chyba jakieś problemy miała, bo sama wychowała się w biedzie i jako dodatkowe, niechciane dziecko, które musiało opuścić dom jak miało 15 lat i zamieszkać u znacznie starszej siostry, szkoda tylko, że przez to rykoszetem mi i mojemu bratu się oberwało.

Trzymaj się tam Pilek, bo widzę, że lekko nie ma. Zwłaszcza, że rodzina nieraz próbuje sobie wmówić, że to ona ma rację i się usprawiedliwić jak zrobią jakieś govno, a nawet jak podasz rzeczowe argumenty, to i tak oni wystrzelą ze swoimi albo spróbują wmówić poczucie winy. Ja teraz się kvrwa nie dam, najwyżej wyjdę na jakiegoś socjopatę, ale chuy, zesram się, a nie dam się.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-11-25 23:06:47

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle w polskich rodzinach większość ojców to typowe miękkie kukoldy co sraja pod siebie jak żona burknie glosniej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No u mnie tak było Zabstyl, ogólnie 100% racji. U mnie zazwyczaj ojciec starał się niby pokazać, że on rządzi, a chvja rządził, coś tam postękał, ale potem matka napyerdalała swoją gadkę przez pół godziny, cały dzień, cały tydzień i było po ptokach.

Ogólnie taka rada, jak już będziecie robić dzieciaka to z normalną kobietą, nie jakąś po chuy wie jakich przeżyciach psychicznych, żeby dzieciak się potem nie męczył.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do dobrego się szybko człowiek przyzwyczaja

kak jesteś normalny przyzwoity solidny człowiek ... to zapomnij że ludzie to będą doceniać po prostu przyzwyczajają się do tego i będą to przyjmować jako stan domyślny a w zasadzie jako twój kvrwa obowiązek

zauważcie że jak np: matka Polka yebie ponad siły to jest to przyjmowane jako oczywista oczywistość jakby było od tego jak dupa od srania ... a jak papa moczymorda trochę się ogarnie i chleje tylko w weekendy
( no w tygodniu ze dwa piwka tanie i setką przyciśnie ) to wielkie wow jak to się ogarnął

często w rodzeństwie tak właśnie bywa że ci normalni często mają gorzej niż tz. czarna owca , koło takiego się skacze

często osoba bardziej cicha spokojna bezkonfliktowa jest dojeżdżana i goniona często rodzice tak robią z czystej wygody i z czystego wyrachowania

rodzina to w sumie takie samo stado jak każde inne w którym trzeba sobie pozycje ogarnąć ... skalkulować czy się drapać o lvl w hierarchii czy mieć święty spokój i wyebane
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę w spamie same ciekawe życiorysy





Zmieniony przez - dildoz w dniu 11/25/2020 11:35:56 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No kto tam wie, może już z góry życie dla mnie i dla mojego brata zaplanowała (raczej na pewno). W ogóle wam powiem, że matka chciała, żebym mieszkał dalej z nimi i pracował w Parku Narodowym (po tym jak skończyłem biologię), który jest niedaleko. Ja sobie myślę, taki chuy. W życiu nie spędzę reszty życia w tym domu pod dyktando rodziny jak jakiś yebany niewolnik, w dodatku tam to zazwyczaj robienie za w chooy niską pensję. Życie jednak ma się jedno i wolę je przeżyć po swojemu.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-11-25 23:39:50

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Co do bab jeszcze to polecam nie słuchać co mówią, tylko co robią. Bo później z pozoru normalna może okazać się p******nięta i weź z taką dziecko miej.
W zasadzie to nie tylko do bab się to odnosi, ale wszystkich ludzi. Czyny, nie słowa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nlno właśnie ... racja
mnie na przykład nic nie można zarzucić
bo ja nic nie robię

i takiej postawie jestem wierny od lat
robota to głupota nie głupi robi
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium