SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Homster
[...] na bank będą osoby, które pojawią się wtedy w umówionym miejscu i na spontanie zrobią melanż. I będzie taka sama sytuacja jak z wydarzeniem na Zakrzówku w Krakowie - ktoś za to beknie.


Właśnie podsunąłeś mi super pomysł na sylwka Ale steven na pewno za to nie beknie

pilek - pakuj się, jedziemy podbijać jukej brakuje mi w PL tego multikulturel.... Ogólnie świat jak i życie nie zamyka się na jednym kraju i wszystkim, warto o tym pamiętać myślicie, że z jakiego powodu tyle naszych ziomków siedzi za małą wodą ? $$ to tylko przykrywka

no i poza osobowością to wiecie co muszę mieć, albo nie mieć, no nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Koledzy co widują Ukrainki to blisko granicy, czy gdzieś dalej w głębi Polski też dużo? Podobno zjeżdża się tego do nas...

Na Ukrainkach się nie znam. Mogę powiedzieć, że Słowaczki fajne laski na pewno i raczej wszystkie sąsiadki z tego regionu okej. Rumunki rakiety, wszystkie czarne włosy i ciemna karnacja. Bułgarki nie wiem czy wszystkie też takie ciemne, ale tę co poznałem super czarnulka też. Azjatki zwykłe, ale dobrze masują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A kogo obchodzą dziewczyny. j**ać te d*****
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
"Łotr Jeden" jest spoko. Dla każdego, ale fani wyłapią mnóstwo nawiązań do cz. IV-VI. Film pokazuje trzy rzeczy:
- mnóstwo możliwość jakie daje uniwersum GW
- że podejście bardzie na serio jest ok
- że cz. I-III są gównem większym, niż się wydawało do tej pory

No i Vader ma swoje 2 minuty, krótko, ale na pełnej k***ie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
@rychupomarańcza - ze 200 km od granicy, no może nawet i 300 Ludzi ze wschodu w moim mieście jest... ponad 1000 XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Lublinie od choya ukrainek, nie polecam, bo może i ładne, łatwe, ale kurevska mentalność w choy.
Sądząc po fotach jakie wrzucacie to spodobayby wam sie węgierki.

A Łotr 1 mocno nudny film, ale wjazd Vadera zayebisty motyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar nie każda dziewczyna to dzifka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
nie każda dziewczyna to dzifka

i nie każda dzifka to dziewczyna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Pakt obowiązkowo trzeba obejrzeć, tak samo jak Watahę czy Belfra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Teraz to bym się z jaką latino albo nawet i czarną umówił

A tak w ogóle to spoko Kuba, żeś zaspojlerował Vikingów....


Zmieniony przez - pilek w dniu 2016-12-30 21:11:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium