SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Gach mojej siorki dał na imię synowi Oskar i ma dwa skrzyżowane granaty niemieckie wytatuowane. Jest neo nszisto. Uważacie,że to ma coś wspólnego z tym dirleeangerem? Xd








Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/25/2021 12:43:34 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ej a gdzie go poznała, bo mnie to zastanawia.

To ten gach chyba średnio mądry chłop jest z tego co pisałeś. Da się z nim w miarę dogadać przy piwku o życiu?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie ogólnie jest kumaty, ale ma mega słabą historie życia. Matka gozostawiała jak miał 12 lat i wychowywali go dizadkowie, nie chciał chodzić do szkoł , więc przerwał w gimnazjum edukacje. Gadać teoretycznieg ada normalnie, ale on jest psychopatą albo socjopatą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
albo ma tak jak ja ... jest idiotą bezobjawowym ... z tym da się żyć

ale jak powiedział John Wayne ... życie jest ciężkie a jest jeszcze cięższe kiedy jesteś głupi

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Ty nie latasz z wydziaranymi stmbolami nazistowskimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
musze sie skupić na finansach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
suki i tak mam
mozesz mi mowic dakłan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
dakłan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
DAQUAN IS THE REALEST MOTHERf***ER OUT THERE. DAQUAN IS A SEXY BEAST NIGGA. THE GREATEST, CALL HIM THE MOTHERf***IN' GOAT. HE WILL f*** YOUR BITCH SO HARD SHE CRUMBLES TO DEATH IN BED THEN YOU COME HOME AND WONDER WHAT HAPPENED. DAQUAN SNEEKS UP BEHIND YOU, PULLS YOUR PANTS DOWN THEN f***S YOU SO HARD THE BEDROOM FLOODS OF CUM AND YOU DROWN IN IT. DONT f*** WITH DAQUAN NIGGA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A to ty Pilek wujkiem jesteś. No i jak tam siostrzeniec się sprawuje. No ja jeszcze wujkiem nie jestem i raczej się na to nie zanosi by mój brat zrobił jakiejś dziecko, bo ponad rok temu się z jedną rozstał. Bycie wujkiem poważne sprawa hehe.

Jak jest socjopatą to da się leczyć z psychopatią gorzej.

Ja się ostatnio bardziej na karierze niż na babach skupiłem, u mnie żadnych bab nie ma, a kiedyś na studiach było inaczej, bo 85 % to studentki były, a teraz w zakładzie mam samych chłopów i miałem jedną mężatkę, w sumie dwie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium