SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No dobra, ale trzeba by zbadac czy sie nim jest! Chyba zamowie ten test DNA.

Sorry, ale ja nie wierze w bycie jakielkowiek narodowosci jesli sie z kraju nie pochodzi. Ja moge dostac obywatelstwo irlandzkie, ale Irlandczykiem nigdy nie bede. Tak sie nie da.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polskość to wiara ojców to tradycja to wspólna historia , to krew pot i łzy pokoleń które wsiąkły w Tą Ziemię
to wieczna gotowość by tej ziemi bronić nawet za cenę życia ... a kto jak kto ale Polacy mają przed kim strzec ojczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar wspomnial ze moze w.dawnych czasach Polacy sie lali miedzy soba, no i to prawda. Plemiona pojedyncze walczyly ze soba. Byly i krucjaty w PL, gdzie nawracano ogniem i mieczem. A teraz niby jeden kraj, ale ta niechec lub nawet wrogosc czesto wystepuje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da się ... ja jestem i będę Polakiem
nawet jak się okaże że bsdania dna wskażą co innego ... to dla mnie będzie to jedynie ciekawostka
przecież będę tym samym Prosiakiem co przed badaniami
natomiast argument "o pochodzeniu" z kraju zupełnie nietrafiony bo jakiekolwiek wyniki nie zmienią 34 lat mojego Polskiego cebulactwa ... to ziemia mnie ukształtowała
Jestem Lachem i Chvj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To co innego, Twoje DNA moze byc jakielkowiek, ale wychowales sie i wyrosles tu, Twoja rodzina tez. Ja jako przyjezdny nie moge byc Irlandczykiem, bo sie tam nie wychowalem. Ba, nawet moje dziecko nie, bo byloby wciaz w polskim domu wychowane!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Czy można się zmienić? Chciałbym, ale średnio mi to wychodzi. Fajnie byłoby mieć jakiś silny bodziec zewnętrzny. Czasem wydaje mi się, że niektórzy skazani są na popełnianie tych samych błędów. A wy dużo się zmieniliście?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wiem, że nie jestem pod względem genów w stu procentach Polakiem. Mam korzenie Ukraińskie, ale z Ukraińską kulturą w swoim dorastaniu nie miałem nic wspólnego (poza barszczem) więc jak mógłbym się czuć związany z Ukrainą?

W ogóle to mam taki kaszel, że się budzę co chwila i mnie to denerwuje. I chce wyjść z tego łóżka, zrobić cokolwiek, pójść gdzieś, zająć się Marcelem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacob można, ale nie jest to łatwe. Wymaga mnóstwa pracy nad sobą i pokory.

Btw. Ile masz lat panie kolego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze zanim ludzie na dobre zeszli z drzew jakieś geny mieli
idea państwa jest młodziutka w skali historii ludzkości
ja twierdzę i jestem o tym przekonany że przynależność narodowa to świadomy akt woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można się zmienic i to bardzo
np ja kiedyś byłem mały a teraz jestem duży
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium