SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Prosiaczku o jakiś konkretny zawód pytasz?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
nasz

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A to Polska licencja się nie liczy w ogóle

Trzeba robić wszystko w Irlandii

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Doświadczenie mogą wziąć pod uwagę ale nie muszą

Np na bramkę z polskich bramek doświadczenie mile widziane ale już z regularnej ochrony nie, bo kompletnie inne prawo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Polska zaprawa w bojach w cenie
Jak to często mawiają na polskich "bramkarzy" tu inni pracownicy lokalu:

"SS dziś pracuje"

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ok , tak pytam badawczo bo coś mi się wydaje że różnie może być ... każdemu z kolegą polecam zrobić aktualny paszport pieniążki wymienić na euro i spakować plecaczek typu bis*
*bierz i sp*****laj !
szkoda że ja z tym niemieckim tak cholernie na bakier jestem bo już bym w reichu siedział

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Podejrzewam że w Raichu też można bez niemieckiego jak ty bez angielskiego niektórzy żyją i pracują

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
no ja to docelowo chciałbym jak najkrócej robić w tego typu robocie wiadomo jak muszę to robię ale jakby się tylko coś normalnego trafiło to wiadomo guten morgen
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
no niby można ale co to za życie jak języka nie znasz to jesteś wiesz obywatelem drugi albo trzeci kategorii zresztą ma do nikogo gęby nie otworzysz jesteś w autowany społecznie nawet w miejscu pracy muszę jakiejkolwiek kontaktach i mogę być nie może a przez to też języka dalej niedoskonalisz głupie gazety nie przeczytasz lokalnego radia nie posłuchasz to się tak mówi ale jak ktoś chce gdzieś mieszkać i funkcjonować w miarę chociaż normalnie to język komunikatywny bezdyskusyjnie być musi a ja niestety mam za mało substancji szarej żeby teraz opanować niemiecki na jakimś rozsądnym poziomie w rozsądnym przedziale czasowym chociaż kto wie jakby konieczność przycisnęła to może człowiek jeszcze coś w siebie wykrzesał
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Oczywiście ja się nabijam z kmiotków co siedzą tu 5-10 lat ledwo meeee i be, "Nie potrzebuje angielskiego" a potem praosza żeby pójść z nimi za tłumacza

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato