SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
chłopaki zatrułem sie naszym polskim kurczaczkiem i jak boga nie kocham ze wyrzygałem ze 2 litry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
YebatzKimona
Tak, bedziesz opcja awaryjna jak nie znajdzie sie ktoś lepszy, konczenie relacji jest po cos
wyobraz sobie ze masz nowa lache i ona utrzymuje kontakty z byłym, na ręke by Ci to było i normalne wg Ciebie?

No to fakt.
Ciekawe jak baby se to racjonalizują w oficjalnej wersji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja swojej obecnej powiedzialem, ze ja nie wchodze w zadne relacje gdzie sie byly kreci w jakiejkolwiek formie i zlała typa
a juz sie szykowalem na ostra klotnie, za latwo poszlo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Czyli kuhwa co, ona coś do mnie czuje i jestem awaryjny, chyba że poczuje coś bardziej do kogoś? XD poyebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ale to nic nowego, baby zawsze wybieraja z kilku, przeciez terz kazda ma X orbiterów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No też tak kiedyś miałem. Powiedziałem żeby dała znać jak ogarnie sprawy z byłym i wyszedłem z rande vous i oczywiście za kilka dni się odezwała, że przeprasza i wszystko załatwione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zasadniczo to ja mało lasek znam co utrzymuja kontakt z byłymi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
znam jedna co sie przyjazni z bylym mezem, ale ona akurat sie puszcza za pieniadze i jest w otwartm zwiazku z laską
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tak naprawdę to ona mnie kocha i chce bym o nią walczył. Jadę po 120 róż.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a mowiles jej ze ja kochasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium