SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
w swoim życiu poznałem tylko jedną miłośniczke wschodnich braci z ukrainy i białorusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
NO czyli moja teoria bliska prawdy. Druga sprawa, wbrew temu co TOBIE SIĘ WYDAJE(!!!!), to beżowi mają niższego teścia, a Polki mają go w chxj jak na kobiety i nie lubią meśkich facetów naturalnie, a tym bardziej męskiej urody. Temu wolą chopaczków z bliskiego wschodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
głupszej teorii nie słyszałem w życiu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ale prawdziwa potwierdzona nałkowo. Przynajmniej , jeśli chodzi o ich testosteron i agresje Polek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
testosteron u kobiet ma tak niskie stężenie, że nie ma szans na zmiane zachowania na agresywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ale geny już tak do, których męscy faceci i bardzo męskie zachowania nie pasują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
który gen za to odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Gen przez, który polki są bardziej agresywne? Nie wiem, były tylko badanie, gdzie udowodniono, że są dużo bardziej niż inne kobiety. Nie wiem, który dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
są bardziej agresywne bo taki arab albo Mgwebe z afryki by zastosowal starozytna włoską technike znaną jako "ręka alfonsa" i by był spokój, a polak to przeprosi, że żyje i jeszcze pójdzie spać do kolegi zamiast w swoim domu
też bym pomiatał taką łajzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona
w ogóle to zrobiono badania która z grup społecznych podchodzi najbardziej sceptycznie do ukraińskich uchodźców
są to młode polki
oj pamiętam jakieś inne nastroje gdy chodziło o beżowych chłopów z granicy Białoruskiej

To akurat mi się wydaje kwestia aparycji pojedynczych jednostek
Btw a wy panowie którą byście wybrali , jakbyście mieli wybierać między dwoma paniami tak z ciekawości
Białą Polke

Czy beżową panią ?

Bo ja bym rvchał beżową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium