SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Wszyscy kuhwa freaky genetyczne ze strzykawką w dupie. Dajcie mi trenbolon to moja genetyka też będzie zaj**ista
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To jest stara tradycja, każdy się wypiera, w szczególności ci z pokoleń przed nami, wtedy nie tylko nikt się nie przyznawał, ale i celowo dawał złe rady młodszym kolegom żeby przypadkiem nie mieli lżej niż oni
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Mam nadzieję, że żartujesz Prosiak


mam tę zaletę że "nigdy nie wiadomo kiedy głupi żartuje" ...
więc nawet jak pyerdolnę coś bez ładu i składu to ... nie wiadomo
może żartował

a serio nie wiem jak to jest z trenowaniem na lvl. pro nie wiem jak to jest z dietą suplami i wspomaganiem
co i ile da się zrobić na czysto i jak długo trzymać poziom

nie mam pojęcia co da się osiągnąć i jak długo utrzymać

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
miałem ziomka w liceum i wiem że nie brał bo mi mówił , i jak zaczął brać też mi mówił i jak skończył brać też mi powiedział
i zanim sięgnął był pieruńsko silny ale wręcz niewiarygodnie i nikt mu nie wierzył że jest "czysty"
potem wziął i jak stwierdził po czasie ... efekty niebyły aż tak zayebiste (jak sie spodziewał) to raz , on już żadnym zawodnikiem niezostanie to dwa , i szkoda zdrowia żeby dupe kłuć dla rekreacyjnego trenowania to trzy

są ludzie którzy odstają czasami od normy feest , aż niewiarygodnie
ja absolutnie nie podejmuję się stwierdzić czy ktoś bierze czy nie bi się chvja znam
tak czy siak jest niesamowity

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zasada jest prosta, jeśli prowadzisz kanał na YT, jestes modelem z insta, zarabiasz ogolnie sylwetka to nigdy nic nie brałes i tylko masz cudowny gen

zupełnie jak cała ekipa gym shark, kazdy genetyk niewiarygodny

w ekipie warszawski koks to sie nawet 4 cudownych genetykow na jednym osiedlu znalazło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No warszafskje dorki są komiczne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Marchew podobno pozwala naturalnie zarzucić więcej mięsa

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale wprowadzana droga analna

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
W tym tkwi sekret gwiazd fitnessu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium