SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja się stresuje jak coś zj**ie/robię jak nie należy, albo obawiam konsekwencji, ale w.ogole nie powstrzymuje mnie to od ciaglego naginania zasad, robienia sobie na skróty lub ignorowania poleceń których nie lubię. Czyli taka rosyjska ruletka ciągle trochę, balansowanie jak daleko.moge się posunąć aż się rypnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a u mnie to proces zachodzi
czy jestem starszy tym mniej mnie " to wszystko obchodzi "
i coraz mniej się denerwuję i coraz bardziej mam wyj**ane

grind jak tam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No w sumie... Od małego nie uczyłem się na błędach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Przed obroną, jakimś wystąpieniem zawsze najgorzej jest tuż przed. Jak już się zaczyna i jest się w trakcie to jakoś w miarę idzie. Czasem też używam fortelu, ale w tym przypadku to powodowałoby coraz większe problemy i nieznajomość przeczyn innych wyników mogłaby być straszliwa w konsekwencjach.

Jeśli chodzi o igranie to mi się to nie zdarza, ale jak coś spieprze i jestem wyżej w hierarchii (np. jak prowadzę zajęcia i będzie moja wina, a nie studenta) to się tym nie przejmuje w ogóle.

Co do uczenia się na błędach to z czasem widzę, że trudno się zmienić i nie jest to takie łatwe. Czasem myślę, że pewnych rzeczy mogę w sobie nie zmienić, a chciałbym, ale chyba wolę myśleć, że mogę coś zmienić, wtedy bardziej się staram.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-02 20:57:42

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Podobno zmiana charakteru jest praktycsznie niemożliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Uff... już mi odpisała, jednak jest spoko, ale przez to tak z kilka dni straciłem, ale z drugiej coś sprawdziłem, więc nie jest tak źle. Dodatkowa informacja przybyła. Chodzi mi o to, że przypisałem ładunki do atomów, z topologii takiego gościa, a mogłem z nowego artykułu, ale w sumie dzięki temu sprawdzę czy wartości takich kątów torsyjnych dużo będą się różnić.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-02 21:19:15

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no spoko ... ale mogłeś nas zapytać od razu ... poro nerwów i pracy byś sobie zaoszczędził ... następnym razem jak coś nie wiesz to pytaj chłopaku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dokładnie, my się znamy na przydzielaniu ładunków do atomów


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-07-02 21:28:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Kurcze no następnym razem się poprawie hehe.

No, ale ogólnie to się fajnie pisze w spamie, bo można popisać o wszystkim i czasem wyrzucić coś z siebie. Człowiek nie wszystkim o wszystkim może w realnym życiu powiedzieć. No i dodatkowo w spamie nie ma żadnej poprawności politycznej i to lubię. Prawdziwa wolność słowa.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-02 21:32:47

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium