SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a co wygadujesz ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja jak poszedłem do pewnej małej firmy pracować, to ode mnie się zaczął bunt niektórych pracowników robić, bo ja się nie dałem w chvja robić i innym radziłem to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja mówię że to ch**owa praca i ch**owe pieniądze i Zara stąd spyerdalam

Więc w sumie to że nie przedłuża umowy to żadna niespodzianka xD

Tu na zakładzie na razie leppsse mam kontakty z UPAincami niż z polaczkami

Ukrainiec pokornie yebie, a z brygadzistami się gada jak z ludźmi
Polski brygadzista to ma ego jakby co najmniej rakiety budował a nie kurczaka kroił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No niestety, też się z tym spotkałem w akademiku czy na zajęciach. Obcokrajowcy na ogół są bardziej ulegli, mniej przemądrzali i mniej sprawiają kłopotów. Ukraińcy jak chlali u mnie w składzie to siedzieli u siebie i było git, a Polskie towarzystwo darło mordę na korytarzu i trzeba było sprowadzać do parteru. Na zajęciach Ukrainki miłe i grzeczne, p0lki musiałem kilka razy upomnieć, a Polacy też lubią pokazać co to oni nie są i też trzeba zadać odpowiednie pytanie i wtedy

Zmiany nie są złe, też te jeśli chodzi o pracę. Ja teraz będę trenował chyba coś innego, bo się sekcje zaczynają otwierać chyba bardziej (chociaż nie wiem czy wcześniej nie były otwarte, nie sprawdzałem), tylko, żeby sobie głowy za bardzo nie obić, bo w sumie jestem na tej szermierce japońskiej, ale większość tam to ludzie zafascynowani Japonią, jakieś mangozyeby (sami siebie tak nazywają), mało tych, co przyszli przede wszystkim dla walki, mimo że mam bf 15-20% to fizycznie tam najlepiej wyglądam niż co poniektórzy co trenują po kilka lat, no i sparingów też nie ma, same ćwiczenia w parach.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja kuhwa obcinam kcal, bo jak patrzę na foty sprzed kilku miesięcy, to mnie ulało jak sam skuhwysyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares ty w Krakowie urzędujesz ?
poszukaj klubu walk rycerskich nie mylić z rekonstrukcją historyczną okresu rycerskiego walki rycerskie to jest dyscyplina sportu aczkolwiek pokrewny temat z rekonstrukcją i to i to idzie się ponap*****lać solidnie bronią białą i kiedy mówię solidnie to mam na myśli solidnie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472




przykładowo takie coś



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/14/2021 1:28:53 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No myślę, że uderzę do Krakowskiej Szkoły Fechtunku i obadam teren. Muszę mieć jakiś sport, bo jak nie uprawiam sportu to mnie w plecach napyerdala. No i zawsze to jakiś kontakt z ludźmi. Chociaż powiem wam, że u siebie na uczelni to mogę z ludźmi rozmawiać godzinami, a na tamtej szermierce są ziomki, ale ciężko o jakiś wspólny temat.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no i są oczywiście kluby które konstruują dawną szermierkę ... mieczem rapierem szablą szpadą (nie ... nie mylić z dzisiejszą szermierkę olimpijską gdzie w dziwnych trykotach z durszlakiem na głowie dźwigają się antenkami)
tam wszędzie masz treningi sparingi walki turnieje spodobałoby ci się my operujesz też prawdziwą bronią oczywiście przystosowaną do współzawodnictwa sportowego
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bo tym trzeba się interesować

te wszystkie sprawy dookoła rycerskie czy historyczne rekonstrukcyjne szermiercze to większość pasjonaci ludzie którzy kończyli historię lub są "historykami amatorami"

podobnie z Japonią ludzie którzy trenują sztuki walki i tak dalej i istresują się kulturą na ty akurat trafiłeś na
frakcję mangozyebów ... z tymi pierwszymi byłoby o czym pogadać a z tymi od mangi to możesz o hentajcach porozprawiać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium